Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Дизик Євген Анатолійович відгуки (Дизик Євген Анатолійович відгуки)
Дизик Євген Анатолійович відгуки
Барбара789 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович відгуки
 


Здраствуйте! Цікавлять відгуки про найкращих стоматологів міста. Потрібно вставити зуб, хочу щоб зробили якісно, а не як у державних поліклініках. Багато хто рекомендує Дизика Євгена Анатолійовича. Що можете сказати про цього лікаря? Якісні він надає послуги?
 
Євпраксія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Я перепробувала купу клінік, але мені дуже подобається клініка "Тріодент".  Дизик Євген Анатолійович - чудовий фахівець, зверталася не раз і дуже задоволена. Не можу сказати, що його послуги з дешевих, але вони того варті.
 
Груша Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Кілька місяців тому зверталася до Дизика Євгена Анатолійовича з питання імплантації зубів.
Завдяки сучасним технологіям і досвідченому лікарю, всі процедури пройшли безболісно.
Минуло вже кілька місяців після імплантації, все чудово. Раджу.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була проблема з коронками з кераміки, пройшла п'ять клінік - ніде не допомогли. Коли я прийшла на прийом до Дизика Є.О., він уважно оглянув, вислухав мене, запропонував різні варіанти, і моя проблема розв'язалася на мою велику радість. Я потрапила до класного фахівця і дуже хорошої людини.
 
Інара Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сказати, що Євген Анатолійович хороший фахівець. Він ставив мені коронки на імплант, підібрав дуже хороший варіант, який мені підійшов і в плані якості, і в плані ціни. Усе було зроблено майстерно, навіть причепитися ні до чого, настільки акуратно і сумлінно він виконав свою роботу, шкода, що не всі лікарі такі відповідальні і старанні.
 
Stella73 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала професійного лікаря, який би міг допомогти мені з вінірами. Була у трьох лікарів на консультації, але так склалося, що за рекомендацією, вирішила звернутися до Євгена Анатолійовича. Вдячна йому за ідеально виконану роботу, тактовність, врахування думки пацієнта, я дуже рада, що мені пощастило. Сміливо його рекомендую!
 
KoltsunIrina Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходжу лікування у доктора Дизика. Дуже задоволена, все проходить чудово, етап за етапом. Дуже рада, що потрапила в ці професійні руки
 
Серафимка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - дуже грамотний, компетентний лікар. Видно, дуже любить свою роботу, до якої ставиться серйозно. Дуже шкодую, що не прийшла до цього фахівця раніше. Від самого початку було правильно складено план мого лікування, у підсумку результат дуже порадував. До таких лікарів хочеться повертатися.
 
Ветта Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше звернулася до Євгена Анатолійовича і залишилася задоволена. Послуги з протезування були надані на високому професійному рівні. Донині вельми задоволена результатом - функціональністю протеза і тим, що дикція практично не змінилася.
 
Георгіна Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до лікаря Дизика за рекомендацією, оскільки була кишеня між зубами, хоча стояла пломба. Євген Анатолійович запропонував зробити керамічну вкладку замість пломби. На сучасному обладнанні зробили знімок 3D, за яким виготовили вкладку і він встановив. Після чого між зубами не стало порожнини і вигляд чудовий.
 
lion222 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене проблемний і неестетичний зуб, хочу поставити імплант, залиште координати Євгена Анатолійовича.
 
Груша Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в стоматологічній клініці "Тріодент", його контактний телефон - 0677003055.
 
Rose9 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважне ставлення до проблеми, чітке розуміння найефективнішого способу вирішення, повне інформування пацієнта і, в підсумку, блискучий результат! Найкращі рекомендації!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Дизик Євген Анатолійович відгуки (Дизик Євген Анатолійович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: