Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте нейропсихолога дорослого в Одесі (Порекомендуйте нейропсихолога дорослого в Одесі)
Порекомендуйте нейропсихолога дорослого в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте нейропсихолога дорослого в Одесі


Добрий день! виникла раптова життєва ситуація. Потрібна консультація грамотного нейропсихолога, порекомендуйте будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж заманливо розвідати про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не вийшло.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько почути про професійного фахівця, який тепер виявився у нас в Одесі. За умови, якщо направите, обов'язково запишуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких фахівців - це Козлов Я.Л. і Тетяна Гончарова. Чудові майстри своєї справи, раджу їх відвідати, вони точно допомагають у вирішенні важких ситуацій у житті.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
У процесі роботи з Тетяною Гончаровою, я помітив, як вона володіє різноманітними психологічними підходами та методами. Вона гнучко адаптується до моїх індивідуальних потреб і пропонує ефективні стратегії вирішення проблем. Її глибоке знання психології, що поєднується з теплотою і підтримкою, робить її справжнім професіоналом у своїй галузі.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг мені не тільки розібратися у своїх емоціях, а й розвинути навички самоаналізу та самовдосконалення. Завдяки його допомозі, я навчився краще розуміти себе і знаходити рішення для подолання складнощів у своєму житті. Його підхід орієнтований на практичні результати, і я бачив значні позитивні зміни у своєму житті завдяки його рекомендаціям і порадам.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Від самого початку Ян Леонідович створив затишну та довірчу атмосферу, де я почувався комфортно та безпечно. Він виявляє глибоке розуміння та увагу до моїх особистих проблем і прагне допомогти мені знайти ефективні шляхи їх подолання.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - це не лише видатний психолог, а й чудова та надихаюча людина. Його емпатія, компетентність і відданість своїй роботі роблять його ідеальним партнером для тих, хто шукає професійну допомогу в галузі психології. Я безумовно рекомендую Яна Леонідовича кожному, хто шукає психологічної підтримки та керівництва на своєму шляху до особистого зростання та благополуччя.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Тетяні Сергіївні. Чудовий психолог. Вона підтримала і допомогла визначитися саме в тих моментах, які були для мене найбільш важливі. Я боялася прийняти те рішення, яке було для мене найбільш правильне. Тетяна Сергіївна підштовхнула і підтримала.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович знайшов відповідні слова, допоміг мені поглянути на ситуацію з іншого боку. Тепер я знаю, в який бік мені потрібно рухатися для вирішення своєї проблеми. Він надав мені підтримку, якої я потребувала. Ян Леонідович не скупиться на слова, розгорнуто відповідає і дає поради.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадяни Одеси! Хочу записатися до Козлова Яна або до Гончарової Тетяни, можете написати їхні контакти.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Під час війни Тетяна Сергіївна виїхала за кордон, консультує онлайн через телеграм, вайбер, ватсап - 0987000260.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Ян працює в клініці Лікаріум, записатися на прийом можете за телефоном - 093 5727387.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Порекомендуйте нейропсихолога дорослого в Одесі (Порекомендуйте нейропсихолога дорослого в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: