Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невролог Одеса (Найкращий невролог Одеса)
Найкращий невролог Одеса
Anni1 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невролог Одеса


Здрастуйте, друзі форумчани! Мені необхідно знайти досвідченого невролога в Одесі. Можливо, хтось із вас мав позитивний досвід звернення до неврологів і може підказати, до кого краще звернутися?
 
sunset24 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаю невролога вже кілька місяців. Зустрічала лікарів, які радше цікавилися кількістю пацієнтів, ніж їхнім якісним обслуговуванням. Сподіваюся, що знайду лікаря, який буде справжнім професіоналом.
 
Домна Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Була дуже розчарована лікарями, яких мені вдавалося знайти. Здається, що ніхто не готовий приділити час дослідженню моєї проблеми. Дуже потрібен невролог, здатний вийти за рамки стандартних схем лікування.
 
Ліліана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго страждала від болю в спині і відчувала розчарування після візитів до інших лікарів. Але коли я потрапила на прийом до Патрашки Катерини Вікторівни, моя надія повернулася. Її точний діагноз і ефективне лікування привели до відмінних результатів.
 
Alexxandra Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Патрашці Катерині Вікторівні за її професіоналізм і турботу про пацієнтів. Після кількох невдалих спроб знайти невролога, який би зміг допомогти з проблемами спини, нарешті, знайшла її. Її діагностика і лікування принесли мені величезне полегшення.
 
TigerLily Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарці Калюжній Тетяні Євгенівні я нарешті знайшов невролога, який зміг допомогти мені. Її професіоналізм і вміння призначити правильне лікування - це саме те, що я шукав.
 
Fairytail5 Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгий час страждав від епілепсії, і ніякі лікарі не могли мені допомогти. Але прийом у лікаря Калюжної Тетяни Євгенівни став справжнім проривом. Її глибоке розуміння проблеми та ефективне лікування привели до відмінного результату.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Була вражена глибиною знань доктора Патрашки Катерини Вікторівни щодо проблем спини. Вона провела ретельне обстеження і призначила індивідуальне лікування, яке принесло результати.
 
Груша Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Калюжна Тетяна Євгенівна - справжній професіонал, здатний допомогти з проблемами неврології. Її індивідуальний підхід і ретельне обстеження зробили моє одужання можливим.
 
Новгородцев Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Яким чином я можу встановити контакт із цими фахівцями?
 
Levitskaya9 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна, приймає в 1-й поліклініці на Болгарська 38, працює тільки з дорослими, контактний телефон 0934815955.
 
TigerLily Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Євгенівна приймає в клініці Лікаріум, вул. Генуезької, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Барбара789 Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі всім форумчанам за підтримку і поради! Ваші коментарі були для мене справжнім світлом у темряві. Завдяки вашій допомозі, я зміг подолати труднощі і знайти правильний напрямок. Дякую, що робите цей форум таким доброзичливим та інформативним місцем!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невролог Одеса (Найкращий невролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: