Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Послуги нутриціолога Одеса (Послуги нутриціолога Одеса)
Послуги нутриціолога Одеса
Іруся10 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги нутриціолога Одеса


Вітаю, втомилася ставити безуспішні досліди над власним організмом. Хочу віддатися в руки професіонала, який допоможе за допомогою правильного харчування знизити вагу. Порекомендуйте до кого краще звернутися.
 
стева Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Крім Кузьмінової Катерини Валеріївни, порадити більше нікого не можу, вона єдина мені допомогла знизити вагу.
 
MiaДана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Катерина Кузьмінова розумний нутриціолог-дієтолог, багатьом моїм знайомим допомогла!
 
Елен Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина - чудовий фахівець з правильного харчування, мінус 6 кг ваги за 4 тижні. Вона склала під мене таке меню, за якого я не була голодною. Рекомендую, знаючий фахівець.
 
Renata222 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже важливо, що Катерина працює не за стандартним шаблоном для всіх, а вникає в конкретну ситуацію кожного пацієнта і обирає варіант роботи, який підходить саме йому. Усім раджу Катерину!!!! З нею легко і приємно працювати. І найголовніше є результати!!!!
 
Вікка Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже подобається комплексний підхід Катерини до роботи: вона дає рекомендації по харчуванню, розглянувши результати всіх аналізів, і помічає, чому саме може бути нестача того чи іншого елемента, або чому, той чи інший процес в організм працює некоректно. Рекомендації щодо харчування також дає на підставі смакових уподобань і непереносимості. Я помітила результат правильного харчування вже за кілька днів-зникли набряки, з'явилася легкість, за об'ємами теж пішло дуже добре.
 
LucyК Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина допомогла змінити ставлення до нездорового харчування, замінити продукти, які приносять дискомфорт і запропонувала чудові альтернативи їм. Рада, що звернулася за консультацією саме до неї, вона грамотно і зрозуміло все пояснює, відчувається великий багаж знань.
 
Ganna1999 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені було складено меню згідно з моїм діагнозом, де врахували мої вподобання в їжі. Голодною я не ходила, меню просте, не потрібно було шукати щось надприродне. Це мій перший досвід із нутриціологом, і досвід позитивний. Уже через тиждень корисного харчування я стала відчувати легкість в організмі, стала легше прокидатися, після прийому їжі не хочеться спати. Загалом я шалено рада, що знайшла саме Катерину Кузьмінову.
 
EmilyМал Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи! Звідси і результат - всі нюанси враховано, чудове меню, поради. Віддайте свою проблему в руки професіонала і не пошкодуєте.
 
Sophie Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Сподобався підхід Катерини до роботи - вона запросила результати аналізів (підказав, які саме потрібно здати), тільки після цього розписала меню і загальний підхід до зниження ваги. Рекомендую!
 
Alfie Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець! Дієта була складена на основі аналізів, а не просто за загальними принципами. Були так само надані різні рекомендації. Меню просте й легке в приготуванні.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани! Залиште координати Катерини Кузьмінової, хочу звернутися.
 
Sophie Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте контактний телефон - 0931536900, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Послуги нутриціолога Одеса (Послуги нутриціолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: