Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороші стоматологи імплантологи Одеси (Хороші стоматологи імплантологи Одеси)
Хороші стоматологи імплантологи Одеси
Svyatoslava000 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші стоматологи імплантологи Одеси
 


Здрастуйте! Мені потрібна допомога і порада. Я шукаю досвідченого стоматолога-імплантолога для вирішення проблеми з відсутніми зубами. Мені потрібне встановлення імплантів, і я хочу звернутися до хорошого фахівця, який має високу кваліфікацію.
 
Sunflower7 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Імплантолог у клініці Галсі, про якого я пошкодую все життя! Він провів жахливу роботу зі встановлення імплантату в мене. Мало того, що операція була болючою і некомпетентною, так ще й результат виявився катастрофічним. Імплантат не прижився і випав через кілька місяців після встановлення.
 
Дяків Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую імплантолога Валькевича Д.В! Він проявив повну відсутність професіоналізму під час встановлення моїх імплантатів. Після операції я відчував гострий біль і набряки, які тривали тижнями. Коли я звернувся до нього з проблемою, він просто сказав, що це нормально і відмахнувся. Мені довелося звернутися до Дизика Є.О., щоб виправити його помилки.
 
Воронов Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Євген Анатолійович Дізік- найкращий імплантолог, з яким мені довелося спілкуватися. Його професіоналізм і досвід вражають. Він був більш уважний до моїх потреб, ніж інші стоматологи, яких я відвідував. Результати його роботи просто приголомшливі.
 
Фома Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній фахівець своєї справи. Він провів у мене імплантацію зуба, і я не можу натішитися результатами. У мене тепер прекрасна посмішка, і я почуваюся впевненіше. Рекомендую його всім, хто шукає якісну і професійну імплантологічну допомогу.
 
Bahram Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Порівнюючи досвід з іншими імплантологами, Євген Анатолійович виділяється своїм ретельним підходом і увагою до деталей. Він завжди намагається запропонувати оптимальне рішення, враховуючи мої побажання. Результати його роботи завжди перевершують мої очікування!
 
Яринка Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Дизик провів мені кілька імплантацій, і щоразу я був задоволений результатами. Він уміло справляється зі складними випадками і завжди знаходить оптимальні рішення.
 
Lybava Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - справжній професіонал, порівнювати його з іншими стоматологами просто некоректно. Він має унікальний досвід і вміння, яке дає йому змогу успішно вирішувати складні випадки. Завдяки йому, я знову можу насолоджуватися посмішкою.
 
ІтанНовгородцев Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Анатолійович провів у мене складну імплантацію, і результати перевершили всі мої очікування. Тепер у мене знову є повноцінна посмішка, і я щасливий!
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - це не просто стоматолог, він - справжній майстер своєї справи. Я порівнював його роботу з іншими імплантологами, і можу з упевненістю сказати, що він на висоті. Його підхід і результати лікування набагато кращі!
 
Віринея Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, дуже потрібно, залиште контакти Євгена Анатолійовича.
 
Bahram Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте особистий телефон Євгена Анатолійовича - 0677003055, телефонуйте і домовляйтеся.
 
Вишневський Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович - найнадійніший імплантолог серед усіх, з ким мені доводилося спілкуватися. Він завжди тримає мене в курсі кожного етапу лікування і надає вичерпну інформацію. Це зробило моє лікування комфортним і безпечним.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Хороші стоматологи імплантологи Одеси (Хороші стоматологи імплантологи Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: