Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Грамотні нейропсихологи в Одесі (Грамотні нейропсихологи в Одесі)
Грамотні нейропсихологи в Одесі
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотні нейропсихологи в Одесі


Добрий вечір! У моїх знайомих виникла несподівана життєва позиція. Потрібна консультація досвідченого нейропсихолога, порадьте, будь ласка.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж цікаво почути про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не вдалося домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікавенько прочитати про тямущого фахівця, який зараз з'явився у нас в Одесі. Може, якщо порадите, обов'язково проконсультуюся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зустріла таких супер професіоналів - це Козлов Ян і Тетяна Гончарова. Чудові професіонали своєї справи, раджу до них звернутися, вони точно сприяють у врегулюванні важких ситуацій.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович допоміг дивитися на деякі речі зовсім по-іншому. Завдяки йому я навчилася контролювати свої думки, по-іншому дивитися на тих, хто намагається мене образити. Багато в чому я навчилася бачити плюси, у чому раніше ніколи б їх не помітила. Дуже сподобалося, що ми намагалися розібрати кожну мою проблему, чому так відбувається, чому виникають певні думки. Усі, хто зараз шукають психолога і можливо натрапили на мій відгук, я можу з упевненістю порадити цього фахівця.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Тетяні Сергіївні за допомогу. З першого прийому я могла відкрито говорити про свою проблему, почувалася комфортно. У відповідь чула розуміння і корисні рекомендації.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У житті намагалася проблеми вирішувати сама, вважала, що зможу впоратися з будь-якими перешкодами без сторонньої допомоги. Але сили і ресурси не безмежні, настав період, коли все валилося з рук і питання ухвалення рішення приводило в глухий кут. Кілька сеансів дали можливість переоцінити різні життєві ситуації та пропрацювати психологічні тригери. Все це завдяки психологу Козлову Яну Леонідовичу. Рекомендую!
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула тільки хороші відгуки про роботу Гончарової Т.С., тому звернулася саме до неї. Це був мій перший досвід спілкування з нейропсихологом, і рада, що Тетяна Сергіївна виправдала мої найкращі очікування. Я дуже їй вдячна їй!
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходила до психолога Козлова Яна Леонідовича близько двох місяців. Тепер через 4 місяці можу написати відгук - це саме той професіонал, який зміг мені допомогти!
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з Тетяною Сергіївною. Дуже імпонує підхід у роботі. Розуміючий і гнучкий фахівець, не навантажує тим, до чого ти не готовий і не діє жорстко за шаблоном.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувачі форуму! Розкажіть, як записатися до цих психологів?
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Козлов Я.Л. працює в клініці "Лікаріум", зв'язатися з нею можете за контактним телефоном - 093 572 73 87.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить сесії онлайн через ватсап, вайбер, телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Грамотні нейропсихологи в Одесі (Грамотні нейропсихологи в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: