Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Відгуки отоларинголог Одеса (Відгуки отоларинголог Одеса)
Відгуки отоларинголог Одеса
Бєлікова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки отоларинголог Одеса
 


Доброго дня! Мені потрібна консультація в отоларинголога. Якщо у когось є позитивний досвід із лікарями в Одесі, поділіться, будь ласка.
 
Дружинін Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування у Кравчука В.Ю.- повне розчарування. Слух став гіршим, а проблеми не вирішено.
 
Darwin Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої проблеми з вухом переросли в справжнє жахіття після лікування у Ковальової А.С.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Не варто витрачати час і гроші на Нікіфорову О.І.. Після її лікування в мене виникли ускладнення, з якими я зіткнулася вперше.
 
Arkhip Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені пощастило потрапити до Гурської Тамари Валеріївни. Вона виявила глибоке розуміння моєї проблеми і запропонувала ефективне рішення.
 
Зюганова Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Я просто в захваті від професіоналізму лікаря Гурської Тамари Валеріївни! Вона не тільки діагностувала мою проблему, а й підібрала ідеальне лікування.
 
Camilla2020 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Гурська Тамара Валеріївна - справжній фахівець своєї справи. Завдяки її знанням і досвіду, я зміг перемогти свою вічно повторювану ангіну.
 
Anfim Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна лікарці Тамарі Валеріївні Гурській за те, що вона повернула мені радість життя після довгих місяців боротьби з фарингітом.
 
Anisya Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна лікарці Тамарі Валеріївні Гурській за її високий професіоналізм і турботу про пацієнтів. Її лікування дало результат уже через кілька днів.
 
Бєлікова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Щастя знайти такого отоларинголога, як Тамара Валеріївна Гурська. Вона підійшла до моєї проблеми з повною відповідальністю і добросердечністю.
 
Dennn7 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібна допомога з отриманням контактної інформації ЛОРа Гурської, залиште, будь ласка.
 
Camilla2020 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
ЛОР Гурська приймає в клініці Лікаріум, вул. Генуезької, 1/2, контактні телефони - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Fedorchuk Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - справжній професіонал своєї справи. Я вдячна їй за допомогу і підтримку в моїй проблемі з ЛОР-захворюванням.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Відгуки отоларинголог Одеса (Відгуки отоларинголог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: