Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Марія Олегівна Фендюра відгуки (Марія Олегівна Фендюра відгуки)
Марія Олегівна Фендюра відгуки
ЛЛаура Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна Фендюра відгуки


Добрий день! Збуджувати інтерес підлітковій психолог Фендюра Марія Олегівна. Яку інформацію про неї можете надати. Чи вирішила вона ваше питання? Які будуть ваші рекомендації про цього фахівця.
 
Божена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна допомогла нам впоратися з агресивністю і дратівливістю нашого підлітка. Її методи допомогли йому навчитися контролювати свої емоції та поводитися адекватно.
 
Денна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Марії Олегівні, моя дитина знову почала проявляти інтерес до навчання і її академічна успішність покращилася. Її підхід до роботи з підлітками дійсно ефективний.
 
Береслава Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми звернулися до Марії Олегівни, коли наш підліток відмовлявся ходити до школи через булінг. Її терапія допомогла йому знайти сили впоратися з цією складною ситуацією і повернутися до навчання.
 
Lyona56 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - наша остання надія! Завдяки її допомозі, мій підліток зміг подолати зміни в апетиті без видимих причин і повернутися до здорового способу життя.
 
Барбара789 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Я глибоко вдячна Марії Олегівні за її емпатію та професіоналізм. Її терапія допомогла моєму підлітку впоратися зі змінами в поведінці та стати більш врівноваженим.
 
Kristy12 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - наша справжня рятівниця! Її сесії допомогли нашій дитині впоратися з різними проблемами та повернутися до радісного життя.
 
TigerLily Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дуже задоволені результатами роботи з Марією Олегівною. Її терапевтичні методи допомогли нашій родині подолати всі труднощі та навчитися справлятися з ними.
 
Ада Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую Марію Олегівну всім батькам, чиї діти стикаються з проблемами підліткового віку. Її когнітивно-поведінкова терапія дійсно ефективна і допомагає змінити життя на краще.
 
Емка Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Марії Олегівні, моя дитина знову почала знаходити радість у житті та вірити в себе. Її професійний підхід і турбота про кожного клієнта роблять її найкращим психологом для підлітків.
 
Кіма Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в пошуку грамотного психолога, залиште контакти Марії Олегівни.
 
Барбара789 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 218
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, зв'язатися з нею можете за телефоном - 0635360647.
 
гражина Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна - істинний ангел у житті мого підлітка. Завдяки її теплій підтримці і професійному підходу, він зміг подолати стрес, який виник через навантаження в школі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Марія Олегівна Фендюра відгуки (Марія Олегівна Фендюра відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: