Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог ендокринолог Одеса (Хороший гінеколог ендокринолог Одеса)
Хороший гінеколог ендокринолог Одеса
Poplavskaya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог ендокринолог Одеса


Дівчата, порадьте лікаря гінеколога-ендокринолога. Головне, щоб лікар був толковий. Уже просто замучили мене мої гормони, збої в циклах, скільки не лікую, а вони все гірше, і гірше.
 
Sunflower7 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лихачової Лариси Євгенівни. Дуже задоволена лікарем. Завжди уважна, компетентна, в курсі сучасних методів лікування. Рекомендую.
 
Інара Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - чудовий лікар. Усім раджу. Вона уважна і доброзичлива. Усе мені зрозуміло пояснила під час консультації та направила на обстеження. Дуже приємна у спілкуванні. Можу сказати, що для первинного прийому я дізналася все, що хотіла і залишилася дуже задоволена.
 
8Ulyana Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу рекомендувати Міщенко Ольгу Олександрівну - найкращий фахівець, до якого мені доводилося звертатися. Уважно підійшла до моєї проблеми і до діагнозу, невірно поставленого Швець В.М. (позаматкова вагітність), який у процесі дослідження був не підтверджений. Після велося ретельне спостереження і лікування. Яке швидко дало потрібний результат. Тепер Ольга Опанасівна - мій єдиний і надійний лікар! Усім раджу її як супер-фахівця і просто хорошу людину.
 
Lyona56 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Ларису Євгенівну можу охарактеризувати з найкращого боку. Видно одразу, що лікарка себе розвиває, і не залишається на одному рівні знань. Дуже грамотна, дуже уважна, ввічлива, тактовна і делікатна. Я дуже задоволена відвідуванням. За потреби ще до неї звернуся.
 
GalinaNik Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене ендометріоз, дуже багато часу спостерігалася і лікувалася у Чабаненка І.В. і Циганенко Ю.Л. і все безрезультатно. Ольгу Опанасівну мені рекомендувала моя колега по роботі, і я прийшла на прийом до лікаря і не пошкодувала. Рекомендую звертатися саме до цієї лікарки.
 
FillOlga Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала гінеколога, який зміг би мені допомогти і розв'язати всі мої проблеми з гінекології, і я рада, що така лікарка знайшлася - це Міщенко Ольга Опанасівна. Якщо серйозна проблема, раджу звертатися до неї, все розповість, пояснить і заспокоїть, допоможе всім, чим може. Я дуже їй вдячна.
 
Odesseya12 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Лариси Євгенівни. Відмінний лікар! Все розповідає, пояснює, і взагалі - до пацієнтів ставиться як до своїх рідних. Приємно мати справу з таким лікарем.
 
handsomeee Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, Лариса Євгенівна веде прийом за записом і як можна записатися?
 
Lyona56 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Лариса Євгенівна веде прийом за записом.
Записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - клініка Лікаріум або особисто до Лариси Євгенівни - 0634975942.
 
Nataliiia Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефон Ольги Опанасівни, скиньте будь ласка?
 
Інара Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум, Ольга Опанасівна там працює, телефони є вище.
 
Susanna14 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна уважний і високопрофесійний лікар. Вона провела огляд і призначила мені лікування. Я спостерігаюся у лікаря не перший рік.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог ендокринолог Одеса (Хороший гінеколог ендокринолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: