Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса відгуки (Судинний хірург Одеса відгуки)
Судинний хірург Одеса відгуки
Павла Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса відгуки


Доброго дня! Будь ласка, порадьте хорошого судинного хірурга для дорослої жінки.  Головне, щоб фахівець був не просто хороший, а найкращий, тому що я для мами питаю, ну ви розумієте мене.
 
Stella73 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Дмитру Михайловичу Залевському - це висококваліфікований фахівець!!! Ввічлива, тактовна і з добрим серцем людина. Це той лікар, який дійсно знає і любить свою роботу!!! Дуже вам рекомендую його!
 
galla44 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Чайка Михайло Олександрович, працює в лікарні на Малиновського. Він дуже допоміг моєму татові, врятував ногу. Ніхто не брався, хотіли ампутувати. Тепер тато ходить.
 
Діонісія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у судинного хірурга Чайки на консультації з приводу варикозного розширення вен. Перший раз у житті судинний хірург пояснив усі мої проблеми. І я зрозуміла, в чому вони полягають і як з ним боротися. Зазвичай мені просто виписують якісь ліки, без жодних пояснень. А тут я отримала хорошу консультацію, що дуже важливо для мене. Після лікування мені стало набагато легше. Дуже професійний фахівець. Чітко пояснив, дохідливо. Все зрозуміло стало.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не могла подумати, що доведеться звертатися до судинного хірурга. Але доля вирішила по іншому. Після народження дитини виникли серйозні ускладнення, на ногах з'явилася венозна сітка, а самопочуття різко погіршилося, вирішила терміново звертатися до лікарів. Свій вибір після довгих консультацій зупинила саме на Залевському Дмитрії Михайловичі. Досить непоганий лікар, знає свою роботу.
 
Марьямна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Чайки з проблемою судинних зірочок. Після огляду в судинного хірурга призначили мені склеротерапію. Переживала і хвилювалася як все пройде, але лікар дуже досвідчений і прихильний до себе. Заспокоїв, усе докладно пояснив. Після процедури всього тиждень потрібно було носити панчішки, великих незручностей мені це не принесло.
 
Lyona56 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Варикозна хвороба у мене спадкова. Довго не могла знайти хорошого лікаря. За рекомендацією звернулася до судинного хірурга Залевського Д.М. Він своїм професіоналізмом викликав у мене повну довіру, все розповів, призначив лікування. Наприкінці вересня мені зробили операцію. Усе пройшло успішно, реабілітація проходить досить швидко, і з дуже хорошими результатами. Усім у кого проблеми з варикозним розширенням рекомендую саме Залевського Дмитра Михайловича!
 
Маргарита Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Випадково не знаєте, де приймає Дмитро Залевський і його номер телефону?
 
Fairytail5 Повідомлення # 9
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, у 2-му хірургічному відділенні Медіна Пастера 9, телефон 0971039911
 
Болеслава Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефон Михайла Чайки, не підкажіть?
 
Діонісія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0976447223.
 
Павла Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім вдячна за відгуки і що не залишилися осторонь.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса відгуки (Судинний хірург Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: