Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Послуги судинного хірурга Одеса (Послуги судинного хірурга Одеса)
Послуги судинного хірурга Одеса
Ясміна Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги судинного хірурга Одеса
                                 


Допоможіть рекомендацією! У мене генетична тромбофілія, варикоз нижніх кінцівок був ще до вагітності, а після ще гірше став. Підкажіть, будь ласка, хорошого флеболога! Заздалегідь дякую!
 
АнжелінаВ Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Залевського Дмитра Михайловича. Дуже уважний і грамотний фахівець. До таких лікарів іти хочеться, знаєш, що допоможуть.
 
Maryanna55 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила склеротерапію у Дмитра Михайловича. Дуже добрий, уважний, акуратний, просто професіонал своєї справи. Він прибрав мої зірочки на ногах і зробив мене щасливою.
 
Еліза75 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович Залевський - чудовий лікар. Ним було проведено операцію ЕВЛК на правій нозі та склеротерапію на лівій нозі. Усе пройшло чудово, я дуже задоволена результатом.
 
Клавдія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Д.М. - чудовий лікар! Професіонал своєї справи, неодноразово звертався до нього і завжди отримував допомогу і пораду. Прекрасно знає свою справу.
 
Olesya Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Висококваліфікований фахівець. Молода чарівна людина, приємний співрозмовник. Детально розповів усі варіанти, нюанси, можливі наслідки. Операція пройшла ідеально, ось уже справді золоті руки.
 
Ейва Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрапив на прийом до Дмитра Михайловича за рекомендацією. Замучив старий варикоз, постійні болі під час ходьби. Після обстеження було проведено ендовазальну лазерну облітерацію великої підшкірної вени правої нижньої кінцівки. Після операції та подальшого лікування всі болі минули, варикоз був переможений!
 
Кіра20 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася за рекомендацією для лікування застарілого варикозу. Більш ніж задоволена ставленням, компетентністю, рекомендаціями та уважним ставленням.
 
Бурова Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, рішучий, вміє розташувати і заспокоїти пацієнта. Звернулася з болями в нижніх кінцівках і варикозно розширеними венами. Дмитро Михайлович провів склеротерапію на стегновій вені, все пройшло благополучно, незважаючи на запущений варикоз. Дав докладні рекомендації щодо відновлення після склеротерапії. Побільше б таких лікарів!
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, рекомендувала всім знайомим, не треба боятися, чим раніше вирішити проблему з венами, тим краще і коротший відновлювальний період.
 
Арія Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний судинний лікар. Добре оперує лазером варикоз. Зробив операцію моєму батькові кілька років тому. Усе добре. Плануємо оперуватися ще раз, тепер уже іншу ногу. Повністю довіряємо лікарю, бо перевірили на собі.
 
Nadya3 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контакти Дмитра Михайловича, хочеться потрапити до кваліфікованого флеболога.
 
Ейва Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович веде прийом у другому хірургічному відділенні Медіна на Пастера, особистий телефон - 0971039911. Звертайтеся, впевнена Дмитро Михайлович вирішить вашу проблему.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Послуги судинного хірурга Одеса (Послуги судинного хірурга Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: