Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хірург уролог андролог Одеса (Хірург уролог андролог Одеса)
Хірург уролог андролог Одеса
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Хірург уролог андролог Одеса


Вітаю шановних форумчан! Викликає інтерес, які андрологи в нашому місті найкращі? Хочеться знати вашу позицію про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала багатьох, але немає розумного лікаря. У разі, що ви знаєте про такого лікаря, який вам допоміг, запропонуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Не завадило б послухати, які фахівці медицини нині найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої дослідження прикрі.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу посперечатися з вищеназваним учасником, зустрічала, у нас є такий лікар, які на 100 відсотків незрівнянні в цій професії, і я можу його рекомендувати, це - уролог-андролог найвищої спеціалізації Олександр Миколайович Колосов.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згодна, була на прийомі у Колосова Олександра Миколайовича. Скажу за нього, як за професійного лікаря в цій сфері. Поставлений мені діагноз міг привезти на операційний стіл, але з лікуванням у Олександра Миколайовича вилікував без особливих проблем. Я можу його рекомендувати.
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Колосов О. М. - це чудовий лікар! Я маю до нього довіру! Мабуть, на сьогоднішній день, таких фахівців можна перерахувати на пальцях лише однієї руки за все життя. Найважливіші причини рекомендувати Олександра Миколайовича - це навичка, постійне бажання підвищувати вміння, отже, володіння сучасними вміннями, а також повне й докладне інформування хворого.
 
Власій Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого захворювання в частині андрології, я раджу лікаря Колосова О.М. Сам у нього лікувався вже кілька разів. Лікар довідався все до суті й не просто звільнив від симптомів, а й хворобу вилікував. Завжди і всім буду радити цього лікаря.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий лікар Олександр Колосов, він зробив неможливе - вирішив усі мої проблеми з простатитом. Вдячний від щирого серця! Професіонал, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи кваліфікацію. Лікар, який бажає і вміє реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні відвідувачі сайту, звернув на себе увагу цей фахівець, можете залишити контактну інформацію про цього фахівця?
 
Лама Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Олександр Миколайович дуже конкретний лікар, без жодної "води" і дуже точно все! Не гаючи часу, лікар розпочав лікування і результат був позитивний, я вже одужав! Дуже комфортно з ним на прийомі.
 
Alba Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Надсилаю вам інформацію - Колосов Олександр Миколайович працює в МКЛ № 10 Малиновського 61, телефон для запису 0967424737.
 
Надія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно написали, що Олександр Миколайович Колосов найкращий професіонал в Одесі, знаю з особистого досвіду. У цій спеціалізації, крім них, більше ні до кого звернутися.
 
Белла Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за ваші коментарі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Хірург уролог андролог Одеса (Хірург уролог андролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: