Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороший дієтолог Одеса (Хороший дієтолог Одеса)
Хороший дієтолог Одеса
Maryana4 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший дієтолог Одеса


Доброго дня. Порадьте, будь ласка, хорошого дієтолога, справжнього фахівця.
 
Kiskis Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна Кузьмінова - найкращий дієтолог у місті! Рекомендую цього фахівця! Мій результат - 12 кг. Звернулася до Катерини Валеріївни за рекомендацією знайомої. Ніяк не могла скинути зайву вагу. Багато всього пробувала. Дієти і тренування ніяк не допомагали. Тільки професійний підхід і чуйне керівництво допомогли домогтися бажаної зміни. Я навіть не очікувала такого приголомшливого результату!
 
Milkovsky Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті, знайшов лікаря, яка допомогла мені не просто скинути вагу, а знайшла причину й усунула її. Катерина Валеріївна - чудовий лікар!
 
Kino54 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна - одна з небагатьох, фахівець своєї справи. Добра і привітна жінка. Зверталася до неї як до дієтолога. Після здачі аналізів було призначено лікування. І з перших днів я побачила результат. Тепер щодня, встаючи на ваги, я подумки передаю їй слова подяки і найкращі побажання.  Також зверталася до Решетник Катерини, вона підібрала мені правильне меню, що подвоїло результат. Люди, чому ви не ходите худнути з лікарями. Це реально працює.
 
romanovich Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в захваті, я ніколи не зустрічала таких лікарів як Катерина Валеріївна, вона найкраща дієтологиня міста, я буду її рекомендувати всім, дуже душевна, розмовляє, все чітко пояснює. Чудова як лікар, і як людина теж хороша.
 
Anni1 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
3 роки намагалася скинути вагу, ходила по різних дієтологах Бровко, Дерев'янко, Литвиновій - скинула всього 5 кг за 3 місяці - методика була некоректною! Коли я потрапила до рук Катерини Валеріївни, то відразу зрозуміла, що буде результат хороший!  І ось 2 місяці - 12 кг!
 
Panda4 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до нутриціолога Решетник О.В. - висококваліфікований фахівець, знає свою роботу, тактовна в спілкуванні. Говорить по ділу і все ясно пояснює.  З її допомогою переглянула багато чого про правильне харчування. Раджу всім, у кого надмірна вага!
 
Zezik7 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на прийомі у багатьох дієтологів Кіртоха, Самойленко, Скокар і нарешті я знайшла свого дієтолога.  Катерина Валеріївна саме такий лікар, як я і шукала. Вона дала потрібні поради щодо харчування, розписала повноцінну дієту мого раціону таким чином, щоб я почала худнути, і постійно контролює і коригує лікування на прийомах. Дуже досвідчений лікар!
 
PchelkaMaya Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до лікаря з проблемами зайвої ваги. Все доступно, простою мовою. Дієт перепробувала безліч, але її дієта найпростіша і вже ефективна (півмісяця -5 кг). Рекомендую всім! Буду спостерігатися тільки у Катерини Валеріївни!
 
JojiM Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися телефон доктора Кузьмінової і вартість усього курсу і дайте контакти Решетник О.В.?
 
Anni1 Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
0931536900 - Катерина Валеріївна. Вартість повного курсу мені обійшлася в 5000 грн за 2 місяці, вважаю, що це хороша вартість за такий результат - 12 кг. Решетник Катерина - 0636093278.
 
Ніна22 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Оскільки я дуже вибаглива до їжі, Катерина Валеріївна підібрала найкращу дієту, за допомогою якої я схудла всього за кілька тижнів. Почуваюся чудово. Буду продовжувати ходити до доктора Кузьмінової і підтримувати з нею зв'язок.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороший дієтолог Одеса (Хороший дієтолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: