Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринолог Одеса відгуки (Ендокринолог Одеса відгуки)
Ендокринолог Одеса відгуки
Розочка Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринолог Одеса відгуки


Підкажіть будь ласка хорошого ендокринолога для дорослих. Велика неприємність зі щитоподібною залозою. Спостерігаюся в поліклініці за місцем проживання. Потрібен ще фахівець для уточнення діагнозу, а то зовсім немає результатів.
 
Розалія70 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цілий рік лікувалася в ендокринолога за місцем прописки, у мене дуже високий пролактин. Рік пропила таблетки і нічого не змінилося.  Порадили звернутися до Догонової М.В., вона скоригувала лікування тим самим препаратом, і рівно за півтора місяця я нормалізувала свої гормони!
 
Святослава Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Як лікарка-ендокринолог вона компетентна, дає багато інформацію, порад, рекомендацій. Коли в мене були проблеми, допомогла саме Догонова М.В.
 
QuinnAnna Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хтось шукає хорошого ендокринолога, я б Марію Володимирівну порадила. Сама в неї спостерігалася, була задоволена цілком. Спеціаліст вона грамотний, уважний, спілкується спокійно завжди, стримано, багато хороших рекомендацій дає. У мене поліпшення помітні після її лікування.
 
Парасковія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь-кому, хто загубився в пошуках відповідей про свій ендокринологічний діагноз і шляхи порятунку, раджу цього блискучого лікаря. Марія Володимирівна не тільки змогла поставити правильний діагноз у моєму випадку, а й ефективно вилікувати захворювання. До цього кілька фахівців, тикаючи пальцем у небо, писали відверту нісенітницю і пропонували пропивати тонни пігулок, що мають серйозні побічні ефекти.
 
Вілена Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжній професіонал! Нарешті я потрапила до грамотного ендокринолога, який розібрався у всіх моїх діагнозах!
 
Павла789 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Була в кількох фахівців-ендокринологів, але Марія Володимирівна здалася більш грамотною у своїй галузі та більш уважною до деталей. Я до неї під час вагітності ходила консультуватися, завжди допомагала своїми порадами та рекомендаціями.
 
Славяна75 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Професіонал своєї справи. Вищий пілотаж! Приємно лікуватися в такого лікаря. Хочеться, щоб більше було таких лікарів.
 
Агнеса Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Один із найкращих лікарів! Прекрасний, грамотний фахівець. Завжди пояснить, навіщо і що робимо, роз'яснить результати. Працює з душею!
 
Муля Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Завжди із задоволенням іду на прийом до Марії Догонової! Вона уважна до моєї проблеми, чітко формує рекомендації, все пояснює - що, навіщо і чому. Треба віддати належне - ніколи зайвих аналізів не призначать (типу про всяк випадок подивимося). Орієнтується в сучасних тенденціях, терапія ефективна. Мені все подобається. Рекомендую всім!
 
Breezz Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго здоров'я всім! Дайте, будь ласка, телефончик, щоб записатися на прийом до Марії Володимирівни.
 
Славяна75 Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Даю телефони клініки, де лікує Марія Володимирівна - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
klim7 Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний лікар! Професіонал від Бога! Не призначає зайвих аналізів і обстежень, що рідкість у наш час. Лікування підібрала дуже грамотно, поліпшення відчула відразу. Рекомендую звернутися саме до Марії Догонової!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринолог Одеса відгуки (Ендокринолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: