Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Тамара Валеріївна Гурська відгуки (Тамара Валеріївна Гурська відгуки)
Тамара Валеріївна Гурська відгуки
Нана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна Гурська відгуки


Вітаю! Хочеться дізнатися про ЛОРа Тамару Валеріївну Гурську. Яку інформацію про неї можете написати. Допомогла вона вам? Які будуть ваші відгуки про цього лікаря.
 
Найда Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийом до Тамари Валеріївни прийшла за порадою колег. Дуже рада, що потрапила саме до цього лікаря. Вона ввічлива, уважна, професіонал своєї справи. Огляд пройшов на вищому рівні. Зробила промивання, призначила лікування. Кабінет оснащений сучасним обладнанням, що дає змогу поставити правильний діагноз. Рекомендую!
 
Еліонора Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене боліло горло, закладеність носа. За рекомендацією звернулася до Тамари Валеріївни. Вона виписала лікування, як виявилося дуже ефективне. Лікування допомогло, лікарка дуже уважна, добра і чуйна. Рекомендую до неї звертатися.
 
Октавія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара Валеріївна провела дуже детальний огляд, призначила і пояснила лікування. Була доброзичлива і приємна в спілкуванні. Дуже сподобався цей фахівець і сама клініка!
 
Kiskis Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Були вже 2 рази на прийомі у ЛОРа Гурської Тамари Валеріївни, чудовий лікар, правильно поставила діагноз і призначила лікування, яке швидко допомогло. Тепер якщо потрібен ЛОР тільки до неї.
 
Lybava Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у Тамари Валеріївни, чудова лікарка, приємна у спілкуванні людина! Поставила діагноз, призначила лікування, все розповіла докладно, спокійно. Однозначно рекомендую цього лікаря! У наш час таких лікарів мало!
 
Юllia Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
На щастя, потрапила на прийом до цього чудового лікаря. До цього безрезультатно лікувалася у ЛОРа за місцем проживання. Тамара Валеріївна уважно провела огляд, детально пояснила лікування. Позитивний результат не змусив мене чекати.
 
Maryanna5 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Тамари Валеріївни з тим, що у мене болить горло, виявилося, що не тільки з горлом були проблеми, лікарка все розповіла, призначила лікування і процедури, а до цього ходив до ЛОРа в поліклініку за місцем проживання, мені сказали, що це просто грип і він сам мине, тож однозначно рекомендую Тамару Валеріївну і з упевненістю можу назвати її шикарним лікарем.
 
Alikhan Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Не перший рік звертаюся до Тамари Валеріївни за лікуванням хронічного тонзиліту, регулярно роблю промивання мигдаликів. Процедуру проводять дуже ретельно, акуратно, уважно. Ефект чудовий! Тамара Валеріївна - дуже приємний, уважний лікар.
 
Адельфіна Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 193
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий, чуйний, уважний лікар! Усе дохідливо пояснила. Підібрала безпечні для вагітних препарати. Тепер по допомогу тільки до неї.
 
МонаЛіза Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть, як можна потрапити до цього ЛОРа.
 
Kiskis Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
На консультацію до Тамари Валеріївни ви можете записатися за телефонами - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87. Це клініка Лікаріум.
 
Дегтярьова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно хороший фахівець, людина, яка розбирається в тому, що говорить і робить на всі 100%.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Тамара Валеріївна Гурська відгуки (Тамара Валеріївна Гурська відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: