Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог-андролог Колосов Олександр Миколайович відгуки (Уролог-андролог Колосов Олександр Миколайович відгуки)
Уролог-андролог Колосов Олександр Миколайович відгуки
СтепанЕ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог-андролог Колосов Олександр Миколайович відгуки


У мене почалися проблеми із сечостатевою системою. Мені радять звернутися до Колосова О.М.. Ви такого знаєте уролога-андролога? Це хороший фахівець?
 
АллаІ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася дуже хорошої думки про уролога Колосова Олександра Миколайовича. Він вилікував мою маму від нетримання сечі. Дуже обізнаний і хороший фахівець. Я вам раджу звернутися до нього. Відмінний уролог.
 
ЛевЖ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допоміг Колосов Олександр Миколайович. Він вилікував мене від запалення передміхурової залози. Призначив хороше і недороге лікування. Залишився дуже задоволений лікарем. Рекомендую звертатися! Хороший уролог.
 
ОляЮ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого чоловіка позбавив від аденоми - Колосов Олександр Миколайович. Відмінний уролог. Призначив консервативне і якісне лікування. Чоловік дуже швидко пішов на поправку. Зараз у мого чоловіка все просто чудово. Дякую Олександру Миколайовичу за допомогу.
 
ПетяМ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу сказати, що Колосов Олександр Миколайович чудовий уролог. Знаючий і хороший лікар. Мене вилікував від пієлонефриту. Призначив індивідуальне і дуже ефективне лікування. Я дуже задоволений, що звернувся саме до цього фахівця. Рекомендую.
 
ВасяД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам рекомендую звернутися по допомогу до Колосова Олександра Миколайовича. Дуже хороший уролог. Прекрасний фахівець. Швидко поставив мене на ноги. Повністю прибрав запалення в сечостатевій системі. Я дуже вдячний лікарю за допомогу.
 
ІгорМ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проходив курс лікування у Колосова Олександра Миколайовича. Відразу хочу вам сказати, що це чудовий уролог. Мене вилікував від запалення передміхурової залози. Позбавив швидко й ефективно від цієї хвороби. Я вам раджу звернутися до цього фахівця.
 
СараІ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам теж сміливо можу порекомендувати звернутися до Колосова Олександра Миколайовича. Мене зміг вилікувати від запалення сечового міхура. Поставив відразу правильний діагноз. Призначив хороші медикаменти. Дуже хороший і грамотний уролог.
 
КоляЮ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Мого брата вилікував від аденоми простати - Колосов Олександр Миколайович. Відмінний уролог. Зміг вилікувати брата медикаментозно, без операції. Я вам рекомендую звернутися до нього. Дуже грамотний і хороший уролог.
 
АняФ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже допоміг Колосов Олександр Миколайович. Прибрав у мене повністю хворобу - гіперактивність сечового міхура. Дуже неприємна хвороба. Я дуже вдячна Олександру Миколайовичу за неоціненну допомогу. Це найкращий уролог. Я вам раджу звернутися до цього фахівця.
 
РусланФа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я втомився мучитися від болю в паху. Бачу, що без лікаря мені не обійтися. Вас попрошу написати мені де саме працює уролог Колосов Олександр Миколайович. Дякую, буду чекати відповіді.
 
СтепанЕ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Бачу правильно мені радять звернутися до Колосова Олександра Миколайовича. Вас прошу написати мені адресу і телефон лікаря. Усім велике спасибі за відповіді, ви мені дуже допомогли. Чекаю.
 
АняФ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог Колосов Олександр Миколайович працює в 10-ій лікарні, Малиновського 61, телефон 0967424737. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог-андролог Колосов Олександр Миколайович відгуки (Уролог-андролог Колосов Олександр Миколайович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: