Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Послуги лікаря ендокринолога Одеса (Послуги лікаря ендокринолога Одеса)
Послуги лікаря ендокринолога Одеса
Alyonka1985 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги лікаря ендокринолога Одеса


Форумчани, підкажіть будь ласка, хто знає хорошого ендокринолога у нас у місті, район значення не має. Цікавить хороший фахівець зі щитоподібної залози.
 
Артамонова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у місті дуже мізерний вибір на ендокринологів, вони є, але що б сказати, що супер фахівці, сумніваюся.
 
5Мила5 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Чому ви так говорите? У нас є грамотні фахівці. Страждаю на цукровий діабет 2-го типу і спостерігаюся у Догонової М.В. Про лікаря можу сказати тільки хороше, всі призначення, поради в харчуванні та способі життя дуже допомагають.
 
Selma Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся в ендокринолога Догонової Марії Володимирівни. Мені дуже подобається, бо відразу поставила точний діагноз, хоча за результатами УЗД був зовсім інший діагноз. Вона подивилася на результати аналізів і УЗД і сказала, що тут не все так страшно, як написано. Призначила лікування, і тепер тільки раз на рік я в неї спостерігаюся і вона призначає профілактичну терапію і все. Дуже уважна і приємна жінка. Раджу!
 
Guzel Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж спостерігаюся у Догонової. Даремно нічого не призначає, дуже уважна. Я до неї потрапила в жахливому стані, вона повільно, але терпляче лікувала мене, я сумнівалася, що вийде. Але тепер все чудово!!! Мене вилікувала Марія Володимирівна.
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважна, добра, спокійна. Не у кожного лікаря є професійний азарт, а у Марії Володимирівни він є. Завдяки цьому вдалося втихомирити мої гормони і вирішити низку проблем.
 
AmeliaОд Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Знайшла причину і вилікувала те, що інші лікували кілька років без ефекту. Рекомендую.
 
EmilyМал Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна чудовий фахівець. Спостерігаюся у неї, всі питання вирішуються відразу, не доводяться до запущених. У моєму випадку, на відміну від інших лікарів, не кидається на антибіотики.
 
Яніна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець! Звертаюся тільки до неї! Завжди детально проконсультує, підбере індивідуальну схему лікування з урахуванням усіх життєвих ситуацій. Ніколи не лякає, навпаки, завжди заспокоює і підбадьорює пацієнта! Рекомендую!
 
Рікарда Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся із захворюванням щитоподібної залози у Марії Догонової. Завдяки призначеному лікуванню, мені вже на багато легше. Рекомендую як відмінного фахівця.
 
Lily7895 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вдячна Марії Володимирівні за те, як вона глибоко аналізує всі дані обстежень, підходить індивідуально до кожного клінічного випадку і знаходить найоптимальніші шляхи вирішення проблеми недуги. Причому лікар знаходить справжню первинну причину захворювання там, де сам пацієнт і не підозрював. І, звісно, ж призначається правильне лікування захворювання, яке одразу справляє позитивний вплив на самопочуття. Я дуже задоволена, що знайшла свого лікаря і буду радити всім.
 
Ava1978 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочеться потрапити до цього ендокринолога на прийом, розкажіть, як?
 
Lily7895 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Володимирівна приймає в клініці Лікаріум на Генуезькій 1/2, телефони клініки - (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Послуги лікаря ендокринолога Одеса (Послуги лікаря ендокринолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: