Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеса (Хороші гінекологи Одеса)
Хороші гінекологи Одеса
Ківі Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороші гінекологи Одеса


Порадьте хорошого гінеколога в Одесі. Потрібно пройти обстеження, стали турбувати болі в нижній частині живота.
 
Івана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Ларису Євгенівну Лихачову, мені багато лікарів в Одесі говорили, що я не зможу народити, вона допомогла мені завагітніти і виносити здорового малюка! Дуже обізнана лікарка!
 
Nira1 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна має високі професійні якості, завжди доброзичлива. Допомагає вирішити проблеми здоров'я шляхом грамотного призначення лікування, ніколи не прагне призначити дороге лікування.
 
Java Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена Ольга Опанасівна Міщенко, зараз перебуваю на лікуванні. З приводу зайвих призначень скажу, що обсяг таблеток у 2 рази менший, ніж у інших лікарів, а контрольний мазок так само показує результат лікування. У даному випадку, дуже задоволена своїм лікарем! Однозначно раджу!
 
Ялина Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - дуже хороший гінеколог! Завжди ввічлива, уважна. Кілька років у неї спостерігаюся, завжди лікування підібрано дуже грамотно, без зайвої шкоди для організму. Усім своїм знайомим її рекомендую і всі дуже задоволені.
 
Kasatka Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася в лікарнях протягом двох років. Змінила 6 лікарів, нічого не допомагало, ніхто не міг поставити правильний діагноз. І тільки Лариса Євгенівна змогла виявити причину. Перебуваю в неї на лікуванні. Подобається все, задоволена. Ліки підібрані правильно. Буду вагітніти тільки з Ларисою Євгенівною.
 
Ds24 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Міщенко О.А. - прекрасний лікар, грамотний і обізнаний. Аналізи призначає тільки ті, що потрібні. Задоволена на 100%, Ольга Опанасівна єдина з 3 лікарів вникла і визначила можливу причину. Інші 2 лікарі просто сказали, що так буває і все буде добре, вагітнійте. Одні позитивні емоції! Раджу відвідати!
 
cv12 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися в якій клініці приймає Лариса Євгенівна і як потрапити на прийом?
 
Java Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум", записатися можна за телефонами: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
рига Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Ольга Опанасівна?
 
Івана Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Також телефонуйте до клініки "Лікаріум" - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Інара Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Суперлікар! Допомогла завагітніти, і зараз, коли є питання щодо вагітності, завжди консультуюся з Ларисою Євгенівною. Мені свого часу її порадила сестра. Потім на роботі я випадково дізналася, що багато колег теж до неї звертаються. Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороші гінекологи Одеса (Хороші гінекологи Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: