Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопат Забранський Владислав Володимирович відгуки (Остеопат Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Остеопат Забранський Владислав Володимирович відгуки
Гуля Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Остеопат Забранський Владислав Володимирович відгуки


Сильно болить голова і не можу повернути шиєю. Сімейний лікар порекомендував пройти курс остеопатії у Забранського В.В. Які відгуки можете залишити про цього остеопата?
 
Голда Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - дуже грамотний лікар.  Спочатку вивчив результати досліджень і тільки після цього дбайливо взявся за маніпуляції. Відчула значне полегшення, біль і скутість минули. Рекомендую!
 
Власта Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий остеопат, кваліфікований, уже п'ятий рік до нього звертаюся. Спочатку поставив усе на місце, а зараз просто раз на рік як профілактику. Раджу відвідати цього фахівця!
 
Юзефа Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - грамотний фахівець і просто приємна у спілкуванні людина. Свого часу він мені дуже допоміг. Мою проблему вирішив за курс. Усе робить чітко і кваліфіковано.
 
гражина Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - чудовий фахівець. Уважний, а головне - він зміг мені допомогти.  Не могла спати на спині, за курс сеансів усе налагодилося, сама не помітила, як прокинулася на спині, і вона не боліла.
 
Беніта Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна Владиславу Забранському! Спина тепер більше не болить. Ефект уже після першого курсу. Рекомендую!
 
Пелагея Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - видатний остеопат. Була в нього неодноразово. Вирішив усі проблеми. Дуже грамотно, дуже делікатно працює. Коли я повторно прийшла до нього через рік, згадав мене і мої минулі скарги. Такі серйозні моменти, як спина і хребет, з повною впевненістю можна довірити тільки Владиславу Забранському.
 
Лігія Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до лікаря Забранського? Чи приймає Владислав Володимирович дітей?
 
Юзефа Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на консультацію можна за телефонами: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792. Владислав Володимирович приймає тільки дорослих із 17 років, дітьми він не займається.
 
Августа41 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає доктор Забранський?
 
Голда Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Іззі Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Після прийому у Владислава Володимировича стало набагато легше. Не розумію, як вони це роблять, таке відчуття начебто з тобою відбувається якесь чаклунство і болі минають від дотику руки лікаря! Мені сеанси допомогли, рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Остеопат Забранський Владислав Володимирович відгуки (Остеопат Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: