Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Володимирович Забранський відгуки (Владислав Володимирович Забранський відгуки)
Владислав Володимирович Забранський відгуки
Селена Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович Забранський відгуки


Доброго здоров'я всім! Мене невролог направив на мануальну терапію до Забранського Владислава. Хочу почути відгуки від людей, які проходили в нього лікування. Чи варто до нього звертатися? Владислав Забранський зміг вам допомогти?
 
Євпраксія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Забранський - чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи, який допоміг розв'язати мені проблеми з болями в спині та шиї. Я була у багатьох мануальних терапевтів у місті, але найбільше мені сподобався саме цей лікар! Дуже рекомендую.
 
Igor2001 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович позбавив мене сильного болю в руці, знадобився всього один сеанс, щоб потім поступово повернутися до нормального життя. Уперше в житті зіткнулася з настільки ефективним лікуванням.
 
Sashhha Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Щойно починає щось боліти в спині, одразу біжу до Забранського. Натисне, скрутить і все минає. Звичайно, він прописує вправи для зміцнення м'язів спини, але коли не турбує спина, то про це й не думаєш.
 
Кая Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Владиславу Володимировичу я став більш впевненим у собі та комфортно усвідомив свою сексуальність. Він допоміг мені подолати страхи і негативні емоції, пов'язані з сексом.
 
Зоня Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар, звернулася до нього навесні 2022 року з проблемою остеохондрозу грудного відділу, лікування допомагає, дав багато корисних рекомендацій. Уважне ставлення, працює на результат, вселяє надію на одужання. 
Селено, звертайтеся навіть не замислюйтеся, впевнена Владислав Володимирович вам допоможе.
 
Zhorzhina Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 143
Репутація: 0
Статус: Offline
Мучився рік із попереком. Ледве вже піднімався на 11 поверх. З'їв таз таблеток, відвідав кілька лікарів. Проблему вирішив тільки Забранський.
 
ДубовМакс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вперше зверталася за рекомендацією до Владислава Забранського з моторошними болями в попереку, розігнутися і зігнутися не могла. Буквально після кількох сеансів стала відчувати себе людиною. Лікар із золотими руками, справжній професіонал своєї справи! Дав докладні рекомендації, показав комплекс вправ, які значно поліпшили мій стан.
 
Vska25 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Уважний і спокійний лікар. Незважаючи на невеликий стаж, викликає довіру, а лікування дійсно допомогло. Але приймає тільки зі знімками МРТ.
 
Айнур Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Була за рекомендацією два роки тому у Владислава Забранського і сьогодні знову довелося звернутися з хребтом. Усім рекомендую цього фахівця. Дуже йому вдячна. Буквально піднімає на ноги. До нього привозять із жахливими болями і скорченого, а від нього йдеш своїми ногами, ніби знову народився.
 
Белякова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлюся тут багато хто був у Владислава Забранського і залишився задоволений, залиште, будь ласка, контакти і де він приймає.
 
Vska25 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 і записуйтеся, без запису Владислав Володимирович не приймає.
 Прийом веде у себе в приватному кабінеті на Богдана Хмельницького 49.
 
Селена Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, видно фахівець хороший, обов'язково запишуся до нього.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Владислав Володимирович Забранський відгуки (Владислав Володимирович Забранський відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: