Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Послуги флеболога Одеса (Послуги флеболога Одеса)
Послуги флеболога Одеса
Алла758 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Послуги флеболога Одеса


Підкажіть хорошого лікаря-флеболога, який лікує варикозне розширення вен. Після пологів гостро постала така проблема.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати вам, що на особистому досвіді випробувала високий професіоналізм і добре ставлення до пацієнтів лікаря-флеболога Залевського Дмитра Михайловича. Звернулася до нього з проблемою варикозної хвороби. Після проведеного УЗД, зробили склеротерапію, яка пройшла успішно і не залишилося жодних слідів, а слід від введення голки просто затягнувся. Полегшення настало буквально відразу і тепер я абсолютно здорова.
 
Флора Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж пощастило побувати у Залевського Д.М. Чудовий лікар, професіонал своєї справи: провів огляд, проконсультував, зробив УЗД. Вирішив раз і назавжди мою проблему.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася з наявністю варикозних вен. Після огляду було прийнято рішення про операцію - видалення вени. Операція зайняла не більше години. Післяопераційних швів не видно. Усе чудово.
 
Алексія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція у мене пройшла успішно, Дмитро Михайлович - лікар дуже уважний, відмінно знає свою роботу. З цим лікарем вам буде спокійно і зовсім не страшно. Раджу, однозначно.
 
Октавія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго наважувалася позбутися проблеми варикозу нижніх кінцівок. Звернулася до лікаря Залевського за рекомендацією. На прийомі лікар все докладно роз'яснив і розвіяв усі сумніви, що ніжки треба вилікувати. Підсумком звернення стали красиві та здорові ноги!
 
Ребекка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Залевського з такою проблемою, як розширена вена на нозі в ділянці гомілки. По-перше, лікар дуже делікатна й тактовна людина. Дмитро Михайлович уважно провів обстеження, з'ясував причину, запропонував найефективніший у моєму випадку метод лікування. Днями він успішно виконав мені комбіновану операцію, за що я вкотре висловлюю лікарю свою подяку. Талановитий, захоплений своєю справою, уважний, тактовний лікар.
 
Marchh Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Залевський - чудовий лікар! Одного разу порадили його мені, тепер я раджу вам: якщо вам потрібен уважний лікар-флеболог, який вирішить вашу проблему "від і до" - вам однозначно на прийом до цього фахівця!
 
Zinulya Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Була проблема з варикозним розширенням вен на лівій нозі: консультація, УЗД, план лікування - все зайняло рівно стільки часу, скільки необхідно для досягнення максимально якісного результату. Дуже сподобалася повна залученість лікаря в проблему. У підсумку зробили склеротерапію вен лівої ноги, дотримувалася всіх рекомендацій - через рік проблема не повернулася.
 
Філіпа Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар! Дізналася про Дмитра Михайловича від знайомої, яка в нього оперувала вени. Тепер без сумнівів буду радити його своїм друзям зі схожими проблемами.
 
МадленаМ Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште мені контакти Дмитра Залевського.
 
Флора Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, телефон 0971039911.
 
Апрелія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий судинний хірург, майстер своєї справи, чуйна і чуйна людина. Його спокійне, доступне розумінню непідготовленої людини, пояснення методів лікування вселяє впевненість у правильності вибору.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Послуги флеболога Одеса (Послуги флеболога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: