Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороший нутриціолог Одеса (Хороший нутриціолог Одеса)
Хороший нутриціолог Одеса
Роксана Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший нутриціолог Одеса


Дівчата, підкажіть до кого можна звернутися, щоб підібрали правильне харчування. У мене періодично загострюється ШКТ, хочу почати правильно харчуватися, може допоможе.
 
Агнеса Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати нутриціолога Решетник Катерину Володимирівну. Вона - майстер своєї справи, склала особисто для мене раціон харчування і допомагала мені його дотримуватися. Хочу відзначити доступні й недорогі продукти, які можна купити в будь-якому продуктовому супермаркеті. Щоб харчуватися правильно, необов'язково купувати дорогі продукти, екзотики немає ніякої.
 
Svyatoslava000 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго намагалася скинути вагу після пологів, нічого не допомагало, поки не звернулася до Кузьмінової Катерини Валеріївни. Лікарка дала багато порад і рекомендацій, підібрала ідеальне харчування для мене. Дуже вдячна їй і вам рекомендую.
 
Ада Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Активна робота з нутриціологом Катериною Решетник дала свої результати! Я схудла на 6 кг, довго не могла домогтися цього при своєму звичайному режимі харчування, хоча і намагалася рахувати калорії, їсти здорову їжу. Двоє дітей, мало вільного часу, але Катерина допомогла мені встати на шлях істинний і пояснила, що важко тільки на самому початку, вся справа в правильному розподілі часу і поставленої мети.
 
Анохіна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день! Пройшла вчора консультація з нутриціологом Катериною Решетник. Відчувається, що Катерина грамотний фахівець. Дуже розгорнуто відповідала на мої запитання. Пояснила про інтервальне харчування, як мені краще його впроваджувати у свої звички. Уже сьогодні буду це використовувати. І, обов'язково, здам ті аналізи, які порекомендувала Катерина.
 
Lybava Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на консультації у Катерини Кузьмінової. Дуже сподобалася консультація. Вона розібрала мої аналізи, вказавши, на що слід звернути увагу насамперед. Під час бесіди вона пояснила взаємозв'язок між гормонами і роботою деяких органів, вказала на мої помилки, розбираючи причини моїх проблем зі здоров'ям. Також вона дала рекомендації щодо продуктів харчування і режиму дня. Дуже сподобався її підхід!
 
Zolotareva Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені потрібно було поправити здоров'я і почати правильно харчуватися.  Я за рекомендацією звернулася до Катерини Кузьмінової. Виходячи з показань крові, печінки та інших органів, лікар складе мені план харчування.
 
Елен Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Вирішила спробувати нутриціологію, адже скоро літо, хочеться бути у формі. Катерина Решетник реально мені допомогла знайти свою правильну їжу, смачну для мене й таку, щоб не голодувати протягом дня. Тут є і повноцінні прийоми їжі, і перекуси, все докладно написано, коли і що можна поїсти.
 
Нінел Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дайте адреси де приймають ці фахівці?
 
Zolotareva Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Кузьмінова приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського 2а/7, так само ви можете з нею проконсультуватися онлайн за номером телефону - 0931536900
 
Агнеса Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Нутриціолог Решетник Катерина Володимирівна, консультує тільки онлайн, телефон 0636093278 WhatsApp, телеграм, вайбер.
 
Муля Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, не чекайте йдіть до фахівців, вони точно вам допоможуть!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Хороший нутриціолог Одеса (Хороший нутриціолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: