Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Південне (Гінеколог Південне)
Гінеколог Південне
Розочка Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Південне


Проходила обстеження в Южному з приводу порушення менструального циклу, лікування, яке мені призначили, не допомогло. Хочу на консультацію поїхати в Одесу, підкажіть до якого лікаря мені звернутися?
 
Alyonka Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити чудового гінеколога Лихачову Ларису Євгенівну, вона мені допомогла вирішити багато проблем з жіночої частини + вона ще й ендокринолог.
 
Helloom Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені був необхідний грамотний гінеколог.  Знайомі порадили Лихачову Ларису Євгенівну, сходила до неї і була вражена якістю прийому. Лариса Євгенівна приємна в спілкуванні, будь-яку свою дію попередньо обговорила зі мною, причому давши зрозуміле для мене пояснення, що важливо! Враження залишилися тільки приємні. Досвід ходіння по лікарях у мене великий, але враження від відвідування Лариси Євгенівни у мене залишилися досить позитивні, а найголовніше - я дізналася свою проблему! Усім рекомендую!
 
7Popova6 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже вдячна Ользі Опанасівні Міщенко! Вона дуже уважна! Відчуття дискомфорту не було зовсім! Навіть не сумнівайтеся! Іди до лікаря, ставте запитання!
 
Korol000 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - найчудовіший гінеколог, у якого я була! Чуйна, уважна, завжди детально все вислухає, ще більш детально все розповість. Не призначає ніколи нічого зайвого! Спостерігалися в неї 8 міс., операція не знадобилася, хоча інші говорили, що потрібно оперувати. Дуже рекомендую!
 
Fedorchuk Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся і обстежуюся у Лариси Євгенівни вже більше 2-х років, нарікань не було, і далі буду. Якщо планувати вагітність, то тільки з нею!
 
Cyba Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Міщенко Ольга: дуже уважна, обізнана, ставиться завжди уважно, бере всі аналізи і призначає адекватне лікування, оптимістично налаштована, це дуже важливо для пацієнта. Зайвого не призначає. Завжди приємно до неї йти на прийом, один із найкращих гінекологів, у яких я була.  Рекомендую!
 
Kukushka Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці приймають Лариса Євгенівна та Ольга Опанасівна і вартість прийому?
 
Korol000 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Ці гінекологи приймають у клініці Лікаріум, вартість прийому 600 грн.
 
Morozzzz Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу записатися на прийом?
 
Helloom Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
За цими номерами телефонів: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Romashka5890 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Ольга Опанасівна Міщенко один із найпрекрасніших лікарів. Дуже уважна, відмінно веде пацієнта, призначає адекватне лікування, не закидаючи хімією. Раджу!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Південне (Гінеколог Південне)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: