Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантолог стоматолог Одеса відгуки (Імплантолог стоматолог Одеса відгуки)
Імплантолог стоматолог Одеса відгуки
Найда Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Імплантолог стоматолог Одеса відгуки
 


Привіт усім! Я шукаю хорошого стоматолога і хотів би попросити поради у вас. Якщо у вас є позитивний досвід звернення до стоматолога, якого ви б хотіли порекомендувати, будь ласка, поділіться цією інформацією.
 
Германн Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли мова заходить про стоматологію та імплантологію, я настійно рекомендую Дизика Євгена Анатолійовича. Він не тільки компетентний фахівець, а й прекрасний комунікатор. Відповів на всі мої запитання і зробив усе можливе, щоб я почувалася комфортно під час лікування.
 
Георгіна Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин кількох стоматологів-імплантологів, я зупинився на стоматологові Дизику Євгенію. Він проявив високий професіоналізм і запропонував індивідуальний підхід до мого випадку. Результат мого лікування з ним виявився прекрасним, і я рекомендую його всім, хто потребує імплантації зубів.
 
дила Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Перш ніж знайти доктора Дізіка, я відвідала багатьох стоматологів. Він був дуже терплячим і дав мені всі необхідні пояснення. Процедура імплантації пройшла гладко, і я задоволена своїм новим зубом.
 
Патрісія Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктора Дизик Є.О. було рекомендовано мені як досвідченого імплантолога. Я безсумнівно можу підтвердити його навички та професіоналізм. Він виконав процедуру з великою обережністю й увагою до деталей. Результат перевершив мої очікування!
 
Голді Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Стоматолог Дизик - справжній професіонал. Він виконав імплантацію зуба на найвищому рівні. Я вдячний йому за його майстерність і тепер можу посміхатися з упевненістю.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пробувала лікуватися у кількох стоматологів, але доктор Дизик Євген Анатолійович виявився найкращим. Він дуже делікатний і уважний фахівець. Процедура пройшла без проблем, і результат був вищим за мої очікування.
 
Сірі Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідав доктора Дізіка для імплантації зуба, і я дуже задоволений результатом. Він професійно виконав операцію, і тепер у мене є новий зуб, який має вигляд і почувається природно.
 
Євдоха Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не зміг знайти кращого імплантолога, ніж Євген Анатолійович Дизик. Він дав мені детальну консультацію, провів імплантацію з великою майстерністю і турботою. Відмінний результат!
 
Еліонора Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена роботою доктора Дизика. Він професіонал у своїй справі і провів мені безболісну імплантацію зуба. Результат перевершив мої очікування. Рекомендую!
 
Алексія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже зацікавив цей фахівець, залиште його контакти.
 
Патрісія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Євген Анатолійович приймає в клініці Тріодент, його контактний телефон - 0677003055.
 
Феня Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота лікаря Дизика Є.А. на вищому рівні! Він має великі знання в галузі імплантології та застосовує передові методи лікування. Результати перевершили мої очікування!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Імплантолог стоматолог Одеса відгуки (Імплантолог стоматолог Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: