Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог андролог Одеса Київський район (Уролог андролог Одеса Київський район)
Уролог андролог Одеса Київський район
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Уролог андролог Одеса Київський район


Усім доброго вечора! Хотілося б знати, які андрологи в Одесі професійні? Хочеться почути вашу позицію про таких лікарів.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох, але я не знайшла розумного лікаря. За варіанту, що ви володієте даними про такого лікаря, який вам допоміг позбутися хвороби, порекомендуйте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Корисно послухати, які лікарі нині найдостойніші, а то я вже довго в пошуку і мої висновки катастрофічні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу посперечатися з попередньою пані, проходила лікування, у нас є такий лікар, який на 100 відсотків найграмотніший у такій медичній класифікації, і я можу його рекомендувати, це - уролог-андролог найвищої спеціалізації Олександр Миколайович Колосов.
 
Fairytail5 Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 242
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви маєте рацію, лікувалася в Олександра Миколайовича Колосова. Скажу за нього, як за найкращого лікаря у своїй спеціалізації. Поставлений мені діагноз міг закінчиться операцією, але за допомогою андролога Колосова вилікував без особливих проблем. Можу я його радити.
 
Флора Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно, Колосов О. М. - це обдарований лікар! Я в ньому впевнена! Мабуть, на поточний день, таких лікарів можна підсумувати на пальцях лише однієї руки за весь час. Найголовніші причини рекомендувати Олександра Миколайовича - це досвід, постійне прагнення підвищувати кваліфікацію, отже, володіння сучасними уміннями, а також повне й докладне оповіщення пацієнта.
 
Власій Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У кого проблеми щодо андрології, я раджу лікаря Колосова Олександра. Сам у нього лікувався вже неодноразово. Лікар докопався до суті й не просто звільнив від симптомів, а й хворобу вилікував. Постійно і всім буду рекомендувати цього лікаря.
 
klim7 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, найкращий лікар Олександр Колосов, він зробив неможливе - допоміг мені з піском у нирках. Вдячний від щирого серця! Майстер, який не стоїть на місці, весь час підвищуючи професіоналізм. Лікар, який прагне і здатний реально допомогти.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Вельмишановні громадяни, звернув на себе увагу цей фахівець, можете залишити контактні дані про цього лікаря?
 
Звенислава Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Колосов О.М. мені дуже подобається. Я вже не вперше в нього спостерігаюся і повністю задоволений його роботою. Я вважаю, що він молодець, хороший професіонал. Його лікування мені завжди допомагає
 
Alba Повідомлення # 11
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 168
Репутація: 0
Статус: Offline
Надаю вам дані - уролог-андролог Колосов працює в МКЛ № 10 Малиновського 61, телефон для запису 0967424737.
 
Надія Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно сказали, що Олександр Миколайович Колосов найкращий лікар у місті, знаю на індивідуальному досвіді. У цій спеціалізації, крім нього, більше немає до кого звернутися.
 
Белла Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Урологія » Уролог андролог Одеса Київський район (Уролог андролог Одеса Київський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: