Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса на Малиновського (Підлітковий психолог Одеса на Малиновського)
Підлітковий психолог Одеса на Малиновського
Кларисса Повідомлення # 1
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Підлітковий психолог Одеса на Малиновського


Вітаю шановних форумчан! Збуджує інтерес, які психологи для підлітків у нашому мегаполісі найкращі? Хочеться почути ваші погляди про таких фахівців.
 
КазаковаМіра Повідомлення # 2
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 403
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у багатьох, але немає розумного лікаря. Якщо ви володієте інформацією про такого фахівця, який вам допоміг вирішити проблему, порадьте.
 
ХристинаМалих Повідомлення # 3
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 401
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися, які медики по-справжньому найграмотніші, а то я вже давно в пошуку і мої результати не задовільні.
 
Светозара Повідомлення # 4
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу не погодитися з вищевказаною думкою, зустрічала, у нас є такі лікарі, які на сто відсотків найкращі в даній сфері, і я хочу їх порекомендувати, це - психолог найвищої кваліфікації Фендюра Марія Олегівна і дитячий педагог-психолог Гончарова Тетяна Сергіївна.
 
Калиночка Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна - наш надійний гід у світі дитячої психології. Її терпіння і розуміння допомогли нам розібратися в складнощах, з якими зіткнулася наша дитина. Вона пропонує конкретні рішення і підтримку, які допомагають нам впоратися з викликами батьківства. Із вдячністю дивимося, як наша дитина розквітає під її турботою і керівництвом.
 
Муля Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший підлітковий фахівець Марія Олегівна Фендюра: у сина був чудовий результат після її роботи. Звернулася до неї з проблемою агресії в школі. Дуже сподобалася, грамотний професіонал!
 
Бєляєва Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - справжній ангел-охоронець для нашої родини! Її тепла і турботлива натура негайно створює довірчий зв'язок із дітьми. Її професійні навички та вміння зрозуміти дитячу психологію допомогли нашій дитині подолати труднощі та стати більш впевненою. Вона - справжній блиск у світі дитячої психології!
 
kretto Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідували Марію Олегівну, як психолога для підлітків. Отримали чудові результати. Психолог розібрався з проблемою. Марія Олегівна - дуже обізнаний фахівець. Швидко знаходить підхід до підлітка.
 
Каркуша Повідомлення # 9
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 398
Репутація: 0
Статус: Offline
Поважні городяни, викликали інтерес ці лікарі, можете надати дані про цих лікарів?
 
Апрелія Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Ділюся з вами зведенням - Фендюра Марія Олегівна працює в клініці "Лікаріум" на Генуезькій ½, телефон для запису - 0635360647.
 
Гавриїла Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і працює тільки онлайн, зв'язатися можете за телефоном - 0987000260.
 
Філіпа Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно написали, що Фендюра і Гончарова Тетяна найкращі фахівці в Одесі, знаю на власному досвіді. У цій сфері, крім них, більше немає до кого піти.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Щиро вдячна за ваші поради!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підлітковий психолог Одеса на Малиновського (Підлітковий психолог Одеса на Малиновського)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: