Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса ціни (Отоларинголог Одеса ціни)
Отоларинголог Одеса ціни
Rose9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Отоларинголог Одеса ціни


У мене другий тиждень сильно болить горло, спреї таблетки не допомагають, ще й відчуття, що щось заважає в горлі. Дільничний ЛОР із поліклініки розводить руками. Підкажіть грамотного фахівця в цьому напрямку.
 
Nickolas00 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
На мій погляд, найграмотніша лікарка цієї спеціалізації, до якої я раджу звернутися, це Гурська Тамара Валеріївна.
 
Nyusha Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не дуже довіряю сучасній медицині, але доктор Гурська справляє дуже позитивне враження. Знаючий, справжній професіонал. Раджу до неї звернутися.
 
Голді Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Гурська Тамара Валеріївна - лікарка, яка дійсно хоче вилікувати пацієнта. Призначила лікування, яке допомогло, жодних зайвих процедур, тільки те, що потрібно. Дуже раді, що потрапили саме до неї.
 
Клавдія1993 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший фахівець Юлія Олександрівна! Рік не могла вилікувати горло, постійні болі, антибіотики, таблетки, а результату 0. Потрапивши до неї на промивання і кварц горло минуло за тиждень. Рекомендую!!!
 
Майя1976 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Велика удача знайти такого лікаря і майстра своєї справи як Гурська Тамара Валеріївна. Врятувала мене від гострого фронтиту, дуже позитивний і уважний лікар.
 
Джуді Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший і доброзичливий фахівець! Звернутися до Тамари Валеріївни нам порадили знайомі. Повністю задоволені роботою цього професіонала! Надалі лікуватися будемо лише в неї. Рекомендуємо! Не пошкодуєте!
 
Аризона Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка, чудовий професіонал, уважна, обізнана і з золотими руками. Промила вухо, видаливши сірчану пробку швидко, якісно і не боляче! У клініці сучасне обладнання. Рекомендую і сама в разі проблем буду звертатися тільки до Тамари Валеріївни Гурської.
 
Кариночка1995 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, хочеться проконсультуватися з Чупою Ю.А., розкажіть як до неї записатися?
 
Голді Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Юлія Олександрівна приймає на Генуезькій 1/2 у клініці Лікаріум, телефони для запису - 38 (048) 230-90-02, (096) 388-18-99, (095) 751-31-63, (093) 542-94-87.
 
ДіаНочкаЛя Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть а як потрапити до Тамари Валеріївни Гурської?
 
Джуді Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Тамара також працює в клініці Лікаріум, контактні телефони вже написали вище, звертайтеся.
 
Rose9 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі, обов'язково скористаюся вашими порадами.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Отоларингологія » Отоларинголог Одеса ціни (Отоларинголог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: