Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Райдужний Одеса (Костоправ Райдужний Одеса)
Костоправ Райдужний Одеса
Stella73 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Костоправ Райдужний Одеса

Дорогі форумчани, будь ласка, допоможіть, підкажіть де можна знайти хорошого костоправа, якщо хто звертався, загострився остеохондроз, спина болить нестерпно. Було б добре, якщо він приймає в районі Райдужного.
 
Inga1983 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю хорошого костоправа Забранського В.В., приймає він на Б. Хмельницького.  Раджу звернутися до нього, не пошкодуєте.
 
Роксана Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
У чоловіка були жахливі болі в спині, постійно боліла голова. Усі ліки, які виписували лікарі, допомагали тільки на півроку.  Владислав Володимирович порекомендував пройти курс мануальної терапії, призначив. Зараз тьху тьху, чоловіка не мучить ні спина, ні головні болі. Ми залишилися дуже задоволені!
 
Діодора Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Талановитий костоправ! Ходила з болями в попереку, стегні, шиї та голові. У підсумку і самопочуття стало набагато кращим, і постава пряміша. Щиро рекомендую!
 
Ростислава Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо судити за результатом - Владислав Забранський найкращий з тих лікарів, які мною займалися. А була я раніше у Маврова, Коробейникова, Березовського. По-перше, сама техніка мені найбільше підійшла, позитивний ефект я відчуваю. Спина стала менше боліти. По-друге, просто спілкуватися з Владиславом Володимировичем приємно. Немає зарозумілості та зневаги, з якою часто стикаюся в медиків. Після кожного сеансу позитивні емоції.
 
Руслана1980 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Забранський поставив мене на ноги в повному сенсі цього слова. Я не могла наступати на ноги в 33 роки після пологів, спускалася сходами боком, ходила по стінці. Рекомендую, чудовий фахівець!
 
сабінянка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний костоправ. Він упевнений у своїх знаннях, і я на своєму досвіді перевірила, що їх у нього в достатку. Прийом пройшов у найкращому вигляді.  Перший лікувальний сеанс уже пішов мені на користь, стало легше. Я звернуся ще й вам рекомендую!
 
Светозара Повідомлення # 8
одеський форум
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 332
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете сказати де приймає Владислав Забранський?
 
Руслана1980 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає за адресою: вул. Б.Хмельницького 49.
 
Горбунова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися до цього костоправа?
 
Inga1983 Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Светослава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Влад Забранський допоміг налагодити справи з моєю хворою спиною. Таке відчуття, немов усе стало на місця. Болю немає, з'явилася довгоочікувана і вже напівзабута легкість у рухах.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Костоправ Райдужний Одеса (Костоправ Райдужний Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: