Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог Одеса (Хороший гінеколог Одеса)
Хороший гінеколог Одеса
Абігаль Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший гінеколог Одеса


Дівчатка, підкажіть грамотного і обізнаного гінеколога в Одесі? Потрібна консультація для підтвердження поставленого діагнозу ЖК, щось я не довіряю тим лікарям.
 
Mariko Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати Лихачову Л.Є., дуже обізнаний і грамотний гінеколог. Рекомендую з нею проконсультуватися!
 
Iren4 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна - чудовий лікар із сучасним і відповідальним підходом до своєї справи. Знає відповіді на всі мої запитання, з нею дуже комфортно і приємно працювати. Рекомендую цього фахівця.  Побільше всім таких лікарів!
 
Багіра Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець, чудовий лікар, дуже компетентний, грамотно і зрозуміло все пояснює. Один із небагатьох лікарів, який справді хоче розібратися в проблемі й допомогти. Усе чітко і по справі. На прийомі комфортно і легко. Дуже рада, що мені порекомендували Ларису Євгенівну і тепер стежити за своїм здоров'ям буду тільки під її керівництвом. Рекомендую.
 
Ребекка Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний фахівець, професіонал у своїй справі Ольга Опанасівна Міщенко. Все дуже доступно пояснила, дала подальші рекомендації. Доброзичливий і прихильний до себе лікар! Рекомендую всім Ольга Опанасівна!
 
Сірі Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я лікувалася у Лихачової С.В., і тільки вона мені допомогла. Добра, чуйна, все в подробицях пояснить. Мені інші лікарі ставили діагноз "безпліддя", але вона вирішила цю проблему. Я народила двох здорових діток.  Рекомендую: обізнана лікарка!
 
shevchuk5 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар, усім раджу.  Доктор Міщенко - єдина, хто знайшов причину моєї проблеми. Після лікування я народила здоровенького малюка. Не порівняти з жодним гінекологом з нашої жіночої консультації №14, з якими я втратила кілька років. Це і досвід, і знання, і бажання допомогти.
 
Еміле Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу записатися на прийом до Лариси Євгенівни?
 
Багіра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 098-761-01-28 - адміністраторка із запису Наталя.
 
Аризона Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися телефон Ольги Опанасівни?
 
Iren4 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефони: 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Валія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Ольга Опанасівна - справжній професіонал своєї справи. Розумна, добра, уважна! Завжди підтримає, заспокоїть, пояснить, призначить лікування згідно зі стандартами! Побільше б таких лікарів! Рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Хороший гінеколог Одеса (Хороший гінеколог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: