Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Відгуки кардіолог Одеса (Відгуки кардіолог Одеса)
Відгуки кардіолог Одеса
ssofiaa Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки кардіолог Одеса
 


Усім привіт! Шукаю кардіолога з прекрасною репутацією і досвідом. Якщо у вас є лікарі, яким ви довіряєте своє здоров'я в Одесі, поділіться, будь ласка.
 
Клавдія Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна довіряти лікарям, коли їхнє лікування лише погіршує ситуацію? Я опинився в пастці, і жоден з них не міг запропонувати справді ефективне рішення.
 
Bogddd Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Пошук хорошого кардіолога став справжнім випробуванням. Я витратила багато часу і грошей, але результат був лише один - погіршення стану мого серця.
 
Листик Повідомлення # 4
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Складно висловити, наскільки я розчарована моїм досвідом із кардіологами. Їхні неправильні рішення лише підтвердили, що далеко не кожен лікар заслуговує на довіру.
 
Антонія Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Серцеві проблеми мучили мене довгий час, але зустріч із Сергієм Володимировичем змінила все. Його глибокі знання та щира турбота про пацієнтів створюють неповторну атмосферу підтримки.
 
Кирюша748 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович - справжній гуру у світі кардіології. Його досвід і вміння бачити всю картину дають йому змогу надавати дійсно ефективне лікування.
 
Аграфена Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Зустрівши Павлова Сергія Володимировича, я зрозумів, що не дарма шукав хорошого кардіолога. Він подарував мені віру в майбутнє і здорове серце.
 
Jaromir Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Павлов Сергій Володимирович - винятковий кардіолог, чиї знання і досвід не мають меж. Я пишаюся, що можу назвати його своїм лікарем.
 
Васек17 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя вдячність доктору Павлову не знає меж. Він не просто лікар, він - талановитий фахівець, який змінює життя на краще.
 
Аліхан Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Якби не доктор Павлов, я б не зміг перемогти свої проблеми із серцем. Його добросердечність і знання справді надихають.
 
Olesya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю! Хто-небудь знає, як можна записатися на консультацію до лікаря Павлова Сергія Володимировича?
 
Аграфена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте в клініку Лікаріум і записуйтеся - 048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87.  +38 (048) 230-90-02, +38 (096) 388-18-99, +38 (095) 751-31-63, +38 (093) 542-94-87.
 
Кейла Повідомлення # 13
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити вдячність за допомогу в пошуку кардіолога. Лікар, якого я знайшов завдяки вам, був професійним і доброзичливим. Мої побоювання швидко розвіялися, і я почуваюся в надійних руках.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Кардіологія » Відгуки кардіолог Одеса (Відгуки кардіолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: