Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав Володимирович Одеса (Відгуки Забранський Владислав Володимирович Одеса)
Відгуки Забранський Владислав Володимирович Одеса
Афа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Забранський Владислав Володимирович Одеса


Шукаю масажиста, подруга порадила Забранського Владислава, сказала, що він якісно робить масаж.
Які відгуки можете залишити про цього масажиста?
 
Яка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - прекрасний професійний масажист. Звернувся до нього за направленням від невролога для виконання 2 курсів медичного лікувального масажу спини. Дуже сподобалося, як лікар працює. Зосереджено, тихо, проминає кожен м'яз, приділяє достатньо часу і не поспішає. Ефект відчув на собі. Після сеансів відчувається легка приємна втома в області спини. Після належних двох курсів масажу відзначив значне поліпшення загального самопочуття. Реально допомагає масаж, якщо його виконує профі.
 
Маріанна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася з ниючим болем у грудному відділі й онімінням кисті руки. Після першого сеансу мені стало набагато легше! Отримала повну консультацію і пройшла курс лікування. Запишуся обов'язково на курс лікувального масажу через півроку!
 
ОлесяО Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходила на лікувальний масаж до Забранського Владислава. Знайома його порекомендувала, сказала, що він чудово спину лікує. У мене якраз зі спиною і була проблема, боліла сильно, я не могла нормально працювати, вдома нічого не робила. Спочатку звернулася до невролога, а звідти вже до масажиста потрапила. У Владислава Володимировича золоті руки. Відчувається, що людина освічена й досвідчена. Просто в захваті від майстерності лікаря.
 
Феміда Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на прийом до Владислава Володимировича?
 
Яка Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Записуйтеся: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792
 
Ялина Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу розповісти про свій досвід роботи з Владиславом Володимировичем, він мені допоміг як психолог-сексолог. Я звернувся до нього з проблемою взаємин із партнером, і його сесії були просто неймовірно ефективними! Я вдячний Владиславу за його професіоналізм і доброту. Якщо у вас є проблеми у стосунках, я настійно рекомендую звернутися до Владислава!
 
Мілена Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
У якій клініці приймає лікар Забранський?
 
Маріанна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Наразі Владислав Володимирович приймає у себе вдома на вул. Богдана Хмельницького 49.
 
Стася Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
З якого віку можна записуватися до Владислава Володимировича?
 
Ялина Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає тільки з 16 років.
 
Анжела40 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист Забранський В.В. - великий професіонал у своїй справі. Його руки і доброзичливість повернули мене до кращого життя.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Відгуки Забранський Владислав Володимирович Одеса (Відгуки Забранський Владислав Володимирович Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: