Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Зубов Костянтин Вікторович Одеса відгуки (Зубов Костянтин Вікторович Одеса відгуки)
Зубов Костянтин Вікторович Одеса відгуки
tyuik Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Зубов Костянтин Вікторович Одеса відгуки


Всім привіт. Знаю як складно зараз серед величезної кількості психологів знайти хорошого фахівця. Тому напишу відгук про мого психолога. Звуть його Зубов Костянтин Вікторович він мій тренер особистісного зростання. Опрацьовуючи рішення життєвих ситуацій, я перестала комплексувати - прийняла себе такою, яка я є, і міняюся на краще. З досягнень я кинула палити, почала займатися спортом, стала стрункішою і зустрічаюся з хлопцем, який півроку тому на мене і не дивився. Так що я фахівцем задоволена і вам рекомендую.
 
lilu Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
І сам психолог цілком мене влаштував. За один раз складно щось сказати, бо це тривалий процес, але ми отримали відповіді, дізналися все, що хотіли зрозуміти. Спеціаліст із сином спілкувався, потім Костянтин Вікторович поговорив зі мною, і з'ясувалося, що працювати потрібно буде в іншому напрямку. У нас була тільки бесіда. Я можу сказати, що сама я критично ставлюся до таких фахівців, але тут я б могла відзначити зацікавленість і те, що не було нав'язування думки. І мені сподобалося те, що я від лікаря почула.
 
dogmat Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігаюся у Зубова Костянтина близько місяця. Відразу сказав, що швидкого результату не буде. Я прийшов із запитаннями розібратися у своєму житті, стосунках із людьми. Дуже уважно слухає, звертає увагу на такі речі, яких я ніколи не помічав. Я ніколи в житті стільки не говорив про себе і свої стосунки з людьми. Навіть за цей місяць прийшло розуміння причин багатьох проблем, які часто повторювалися в моєму житті і впливали на стосунки. Сам лікар говорить дуже мало, більше допомагає мені самому розбиратися в собі. Має прихильність до себе, тільки це зовсім не схоже на те, як розповідаєш своє життя незнайомій людині в поїзді, бо дуже влучні запитання змушують замислитися над начебто простими речами, і після цього все не так очевидно. Згадав багато такого зі свого дитинства, про що зовсім не думав і зрозумів, що причина багатьох проблем звідти, бо побачив, як це пов'язано. Лікар не дає порад, каже, що відповіді на запитання я знайду сам. Якісь я вже знайшов.
 
arfafondis Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я змінила достатньо психотерапевтів за кілька років. До Костянтина вся робота була лише "перекладанням яєць із кошика в кошик". Після роботи з Костянтином Вікторовичем у мене сильно змінилася думка про психологію. Я сильно змінилася. Після деяких сеансів, я йшла вулицею і думала, що ось воно справжнє чаклунство - почуття радості і свободи в мені без страху і тривог.
 
lopotina Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний фахівець, у мене не викликають сумнівів його професіоналізм і компетенції. Явно відчувається націленість на результат, не буде тягнути час заради більшої кількості прийомів. Часу, відведеного на прийом, мені завжди вистачало. У принципі, Костянтин Вікторович зробив усе, що від нього залежало. Завдяки його порадам і рекомендаціям мені вдалося впоратися з моїми проблемами і покінчити з ними раз і назавжди! Думаю, що я сама б не виплуталася з цього клубка проблем і довго б там колупалася.
 
viktoranum Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Іноді в житті бувають такі ситуації, коли не так просто з ними впоратися самостійно. Так сталося і в мене, задушевні бесіди з друзями абсолютно не допомагали, тоді я зрозуміла, що потрібна вже кваліфікована допомога. Найгірше, що ситуація погіршилася у свята і було складно знайти психолога. Дуже вдячна Костянтину Вікторовичу, що він не відмовив і погодився прийняти поза своїм графіком. Після першого відвідування я зрозуміла, що мені потрібно було набагато раніше звернутися по допомогу до фахівця. Після кількох відвідувань стала сприймати багато речей інакше - це заслуга Костянтина Вікторовича. Хочеться побажати всім, хто опинився в складних ситуаціях і не може вибратися самостійно, не затягувати і не боятися звертатися по допомогу до професіоналів.
 
dtuiklil Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Непроста життєва ситуація привела мене до Костянтина Вікторовича. До цього в мене не було досвіду спілкування з психологами. Під час першої бесіди він мене уважно вислухав, а потім, ставлячи додаткові запитання, потрапляв просто в точку, чим і проявив свою високу кваліфікацію. Уважна, тактовна і небайдужа до чужих проблем людина. Довіра до фахівця у мене безумовно є, тому раз на тиждень приходжу до нього на прийоми. Прийоми тривають практично годину за часом. Особисто я задоволена фахівцем, прогрес безумовно є, і думаю, що скоро відпаде потреба в консультаціях.
 
obnalanta Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
До лікаря Зубова Костянтина Вікторовича привела сина-підлітка, як зараз їх називають, з девіантною поведінкою. Хлопець збудливий, різкий, конфліктний. Йому справді була потрібна допомога психолога. З Костянтином Вікторовичем обговорили план лікування, почали, поки що результати незначні, але вже є позитивна динаміка.
 
ViktorK Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Перед походом до психолога були сумніви. До цього скептично ставився до психотерапії загалом. Але як я був не правий! Випробувана мною методика психотерапії дала прекрасні результати. Як виявилося, моя проблема була набагато серйознішою. Ми з нею впоралися. Особлива подяка Зубову Костянтину Вікторовичу. Це чудовий лікар і просто чудова людина. Він допоміг мені розібратися в собі, навчив по-іншому реагувати на навколишній світ. І це мені подобається. Сміливо всім рекомендую.
 
Katrinsan Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Костянтин Вікторович - найкращий фахівець. Вважаю, що одна з найважливіших його якостей - це вміння підтримати і почути. Дійсно, в питаннях психології головне - знайти золоту середину між умінням слухати і давати поради, як вийти з ситуації, що склалася. У лікаря це просто чудово виходить. Він допоміг мені впоратися з проблемами в кризовий для мене період. Рекомендую доктора як приголомшливого професіонала, який знає, як правильно допомогти людині з її психологічними проблемами.
 
DapiHa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити щирі слова подяки Костянтину Вікторовичу за його роботу. Завдяки допомозі цього фахівця, мені вдалося знайти підхід у вихованні мого неповнолітнього сина. Хочу відзначити високий рівень професіоналізму психолога, який враховував особливості дитини, використовував різні техніки роботи, не нав'язуючи свої рішення і поради. Від роботи з професіоналом залишилися тільки позитивні враження і безмірна вдячність.
 
Zinaida90 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарний фахівець, доброзичливий, щиро намагається допомогти, розуміється на тому, що робить, знає техніки опрацювання різних проблем, опрацьовує все до дрібниць, ретельно дотримується конфіденційності, піклується про пацієнта, опрацьовує всі нюанси. Рекомендую для звернення.
 
KirKirNovikov Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Детально пояснив мені всі приховані причини мого стану, допоміг зробити висновки і визначитися з подальшою стратегією для вирішення моєї проблеми. Завдяки роботі з Андрієм Анатолійовичем я розібрався в самому собі, у стосунках з батьками, начальством і колегами. Моє життя змінилося на краще, чому я дуже радий.
 
ValeriaVitro Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Костянтину Вікторовичу висловлюю величезну подяку. Знайшла лікаря за відгуками і тепер хочу продовжити традицію подяк. Насправді це справжній професіонал. Правильно кажуть: "Якщо після розмови з лікарем вам не стало легше, то йдіть до іншого". Ось після спілкування на першому прийомі з Костянтином Вікторовичем мені стало набагато легше, я зрозуміла стовпи, за якими мені далі рухатися і за що чіплятися. Лікар допоміг мені в усьому цьому розібратися. Величезне спасибі.
 
Тигра Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Зубова Костянтина Вікторовича теж порекомендували на одному з форумів, кажуть, що найкращий психолог в Одесі. Підкажіть його контактний номер телефону.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Зубов Костянтин Вікторович Одеса відгуки (Зубов Костянтин Вікторович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: