Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист Одеса Таїрове (Масажист Одеса Таїрове)
Масажист Одеса Таїрове
Nikolai Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Масажист Одеса Таїрове


Порадьте, потрібен хороший масажист в Одесі на Таїровому. Є болі в спині, потрібен гарний масажист мануальник не який погладить для релаксу, а який зможе розслабити м'язи та вилікувати спину.
 
ОленаХМ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
На Таїрова немає хороших масажистів. Ні в Одрексі, ні в приватниках, ні тим паче в 20-й поліклініці. Сама шукаю.
 
Ganna Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Не знаю щодо Одрекса, але в 20-ку взагалі краще не ходити. Деруть бабки як приватники, а на ділі лікують ніяк, стосується там усіх фахівців. Були, знаємо.
 
ВАЛЕHТИНА Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу дати Вам масажиста, мануального терапевта, який приймає в районі Толбухіна, а не на Таїровому. На самому житловому масиві Таїрове, як люди писали вище, хороших немає. Приймає тільки зі знімками, а не розводить на те, чого немає. Якщо підходить, дам контакти.
 
Nikolai Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, звісно, і розкажіть детальніше про нього. Хто він? Де приймає? Що за знімки потрібні? Що на сеансі робить? Яка ціна прийому? Номер телефону?
 
ВАЛЕHТИНА Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Приймає він у клініці Вектор Плюс на Шклярука, навпроти залізничної лікарні. Дивиться тільки зі знімками МРТ, без діагнозу не лікує. Якщо треба, дає свого хорошого невролога. Робить лікувальний масаж, а потім ще мануальну терапію і ЛФК. Сеанс займає десь хвилин 50. Вартість у нього 500 гривень. Звати Забранський Владислав Володимирович. Номери телефонів: 0487010704, 0634877825, 0677844314, 0509935792.
 
ДикаВишня Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, знаю цього лікаря. Хороший масажист і мануальник. Чоловік до нього з рік тому їздив на Богдана Хмельницького, він там теж приймає у себе вдома. Чоловікові Владислав Володимирович допоміг. По спині більше не скаржиться.
 
Аніііта Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Була у Забранського Владислава після пологів, коли таке відчуття, що почала розвалюватися. Теж спочатку зажадав знімки, пояснив, у чому проблема, потім відправив до свого невролога, оскільки я була сильно запущена і був набряк. Коли зняли мені цей набряк препаратами, він почав лікування, масажі, мануальну терапію і гімнастику. Гімнастику, до речі, роблю по сьогоднішній день щоранку, втягнулася. Лікувалася курсом 10 разів через день. Після сеансу 5 побачила реальний результат, оскільки минули всі болі. Далі знімали затискачі в усіх інших відділах. Можу рекомендувати.
 
Nikolai Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже пройшов курс масажу у Владислава. Усе як описували вище. Знімки, потім тільки потрапив до нього. Подивився, пояснив, що відбувається і як будемо лікувати. Теж зняли набряклість і почали лікувати спину. Поки що ефектом задоволений, болі минули взагалі. Нічого не турбує.
Один мінус, у клініці в нього кабінет на третьому поверсі, важко було підніматися на перший сеанс. А коли біль минув, прям злітав туди. Дякую за рекомендацію. Дуже допоміг.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Масажист Одеса Таїрове (Масажист Одеса Таїрове)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: