Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Дизик Євген Одеса відгуки (Дизик Євген Одеса відгуки)
Дизик Євген Одеса відгуки
Zinulya Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Дизик Євген Одеса відгуки
 


Форумчани, де ви лікуєте свої зубки? Полетіли всі зуби після других пологів, зробила в державній поліклініці через 3 міс. повилітали всі пломби, більше там лікувати не хочу, порадьте хорошого стоматолога, будь ласка. Кажуть, що добре робить зуби Дизик Євген Анатолійович. Що можете сказати про цього стоматолога?
 
Kiskis Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Обійшла багато клінік, у жодній не змогли вирішити мою проблему. За рекомендацією звернулася до лікаря Дизика і не пошкодувала, він розв'язав проблему з кишенею в яснах, яка доставляла багато проблем.
 
Nyusha Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася за рекомендацією до Євгена Анатолійовича, оскільки в інших клініках було відмовлено в імплантації. Він зміг допомогти і виправити проблему. Професійний, досвідчений, ввічливий лікар, все пояснить, дуже уважний до пацієнта. Рекомендую!
 
Maryanna5 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Дизик ідеальний за всіма параметрами. Професійний, вихований. Спец своєї справи. Із задоволенням будемо видаляти зуби тільки в нього.
 
Денна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася за консультацією з приводу вінірів до Дизика Євгена Анатолійовича, консультація пройшла інформативно і зрозуміло для пацієнта. Усе пройшло безболісно, результат мені дуже сподобався, тепер у мене бездоганна посмішка, можна посміхатися і не соромитися своєї посмішки.
 
gorgia67 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар Дизик О.О.! Була в багатьох клініках, але такої компетентності, як у цього лікаря, не зустрічала ніде. Робила імплантацію зубів. Бездоганна робота. Зуби швидко прижилися і не відрізнити від своїх рідних. Тепер у мене ідеальна посмішка.
 
Роуз Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена роботою Євгена Анатолійовича Дизика! Зробили все акуратно і якісно. Під час відвідування все детально розповідаєте і коментуєте. Радите, як краще зробити в тому чи іншому випадку. Він мені підібрали найоптимальніший варіант протезування.
 
Беатріс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячна Дизику Є.О. за прекрасно зроблену дуже трудомістку роботу зі складання плану успішного лікування і, потім, протезування. Завжди докладно описував усі етапи лікування, пояснював, буквально "на пальцях", усі цікаві моменти. Справжній професіонал і прекрасна людина!
 
веронія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Так уже вийшло, що я втратила жувальні зуби, після чого відразу почала пошук лікаря... За порадою знайомих потрапила до Дизика Євгена Анатолійовича! Через тиждень уже була із зубками! Прекрасний лікар, допоможе в будь-якій проблемі, порадить що краще зробити. Майстер своєї справи.
 
Аліса49 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар у своїй справі, доброзичливий, уважно вивчив мою проблему. Була в нього, і буду повертатися знову
 
Юна Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Дизика Є.О. на консультацію?
 
Беатріс Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте його особистий номер телефону - 0677003055, приймає в клініці Тріодент на Старобазарному сквері, 3.
 
Білояр Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар, якого я зустрічала. Таких фахівців треба пошукати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Стоматологія » Дизик Євген Одеса відгуки (Дизик Євген Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: