Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Світлана Горєва Одеса відгуки (Світлана Горєва Одеса відгуки)
Світлана Горєва Одеса відгуки
Chloe Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Горєва Одеса відгуки
 


Добрий день! Я шукаю відгуки та рекомендації про фітотерапевта Світлану Горєву. Якщо хтось із вас мав досвід звернення до неї, будь ласка, поділіться своїми враженнями. Який результат ви отримали від її фітотерапевтичного підходу? Буду вдячний за будь-яку інформацію або рекомендації, які ви можете надати. Дякую заздалегідь!
 
1Betty6 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена результатами свого лікування у фітотерапевта Горєвої С.В. Поради та рекомендації, які я отримала, допомогли мені значно поліпшити своє здоров'я. Вона проявила глибоке розуміння фітотерапії та застосувала найефективніші трави і методи лікування. Рекомендую її!
 
DF1981 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Світлана Володимирівна Горєва - справжній професіонал у своїй галузі. Вона уважно вислухала мої проблеми і склала індивідуальний план лікування з використанням трав і рослин. Я помітив значне поліпшення свого самопочуття після кількох сеансів. Дуже рекомендую її, якщо вам потрібен компетентний і досвідчений фітотерапевт.
 
Горячева Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 191
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були проблеми з травленням, і я звернулася до фітотерапевта Світлани Горєвої. Її знання та досвід у галузі фітотерапії були вражаючими. Вона надала мені детальні поради щодо вибору трав і склала індивідуальну програму лікування. Завдяки її допомозі, мої проблеми з травленням значно покращилися. Рекомендую її як професіонала у своїй галузі!
 
Mountain8 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Світлана Горєва - чарівник із рослинами! Я звернулася до неї з проблемами зі сном, і її рекомендації були просто приголомшливими. Вона запропонувала мені комбінацію трав, яка допомогла мені розслабитися і поліпшити якість мого сну. Велика подяка їй за професіоналізм і допомогу!
 
Arno0 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я отримав величезну користь від сеансів фітотерапії у Світлани Володимирівни. Вона виявляє глибокі знання в галузі рослинної медицини і змогла підібрати мені індивідуальний набір трав, який допоміг мені впоратися з хронічною нервовою напруженістю. Я почуваюся набагато спокійнішим і більш збалансованим завдяки її експертизі.
 
Йося Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Фітотерапевт Світлана Горєва уважно вислухала мої проблеми зі сном і запропонувала мені низку трав'яних препаратів. З її допомогою я помітив значне поліпшення якості сну і зміг позбутися проблеми безсоння. Я дуже вдячний їй за її турботу та професіоналізм.
 
Грейс Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до фітотерапевта Світлани Горєвої з проблемами травлення. Вона провела детальне дослідження мого стану і запропонувала мені індивідуальний режим фітотерапії та зміни в раціоні. Завдяки її рекомендаціям, мої проблеми зі шлунком і кишківником покращилися значно. Я рекомендую Світлану як досвідченого фітотерапевта з глибокими знаннями та індивідуальним підходом.
 
Добрава Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Горєва - чудовий фітотерапевт! Вона не тільки володіє великими знаннями про трави та їхні властивості, а й здатна створити теплу і підтримуючу атмосферу під час консультацій. Я звернулася до неї з проблемою алергії, і її рекомендації з фітотерапії допомогли зменшити симптоми і поліпшити мій загальний стан. Я дуже вдячна їй за її професіоналізм і турботу.
 
Ноябрина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вдячний фітотерапевту Світлані Володимирівні за її професіоналізм і турботу. Я звернувся до неї з проблемами стресу і нервової системи. Вона склала для мене індивідуальний план фітотерапії, який включав заспокійливі трави та релаксаційні практики. Я відчув помітне поліпшення свого стану вже після кількох сеансів. Світлана володіє глибокими знаннями і теплим ставленням до своїх пацієнтів. Рекомендую її всім, хто шукає кваліфікованого фітотерапевта.
 
Angelica Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 252
Репутація: 0
Статус: Offline
Хотілося б дізнатися контакти цього фітотерапевта, можете залишити?
 
Arno0 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Світлана Володимирівна під час війни виїхала за кордон і консультує зараз онлайн за номером телефону - +380934389010.
 
Kover59 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволений результатами фітотерапевтичного курсу, проведеного Світланою Горєвою. У мене були проблеми зі сном, і вона розробила для мене індивідуальний режим фітотерапії, включно з трав'яними чаями та ароматерапією. Мені подобається, що вона приділяє увагу не тільки симптомам, а й корінню проблеми. Зараз мій сон стабілізувався, і я почуваюся більш енергійним і свіжим.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Фітотерапія » Світлана Горєва Одеса відгуки (Світлана Горєва Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: