Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт масажист Одеса (Кінезітерапевт масажист Одеса)
Кінезітерапевт масажист Одеса
Мідея Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Кінезітерапевт масажист Одеса


Підкажіть, болять шийні хребці - кінезітерапевт тут буде на допомогу? Чи треба масажі, я навіть не знаю до якого фахівця в цій ситуації звертатися, порадьте.
 
Люда1980 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У вашій ситуації кінезіотерапія з масажем має допомогти. Зверніться до Забранського В.В. дуже кваліфікований лікар, я думаю він вам допоможе!
 
Роуз Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - прекрасний лікар. Я прийшла до нього зі страшним болем у спині. Після сеансу я літала на крилах щастя... Біль відступив.
 
Багдана Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Приходила до Владислава Забранського для консультації щодо моєї проблеми. Він мені допоміг розібратися буквально в усьому: звідки взялася хвороба, як протікає, на якій стадії на даний момент і як боротися з моєю недугою. Був дуже ввічливий, коректний і компетентний. Дуже рада, що тепер я не залишилася в невіданні і знаю, як чинити і до кого звертатися.
 
МонаЛіза Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Швидко, чітко, по справі. Поставив на ноги і вирішив проблему за курс сеансів, хоча я кілька років ходила до Кірдогло, потім до Семашка, і ніхто не зміг повністю розв'язати проблему, тільки знімали симптоми.
 
Каміла145 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшла лікування у лікаря Забранського з приводу болю в нозі, мені добре допомогло.  Владислав Володимирович сподобався мені своїм серйозним підходом до справи, уважністю і налаштованістю на продуктивне вирішення проблеми.
 
РозанаУВ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікуюся і спостерігаюся у лікаря Забранського вже не перший рік. Пройшла багатьох кінезіологів і безліч схем лікування. Усі тільки знизували плечима і говорили, що має бути краще, а краще або взагалі не ставало, або був короткочасний ефект. Доктор Забранський зміг знайти рішення моєї проблеми. Він чуйний і уважний до кожної дрібниці. Лікар не просто допоміг мені, він підібрав для мене індивідуальну програму. Тепер ходжу до нього на прийом планово для корекції та підтримки мого здоров'я.
 
Тихон Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пройшов 10 сеансів, почуваюся добре, сподіваюся, що й далі приходитиму підтримувати свою спину!
 
Ревміра Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович хороший фахівець. Дуже уважний до пацієнтів. Методика, яку він застосує, акуратна, посилюється від сеансу до сеансу. У мене ефект почав проявлятися після 3-го сеансу. Звертався з болями в попереку.
 
kretto Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна зв'язатися з Владиславом Забранським?
 
РозанаУВ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович.
 
Ляда Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар, грамотний. Розуміє, вникає в проблеми. Найкращий із найкращих!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Кінезітерапевт масажист Одеса (Кінезітерапевт масажист Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: