Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер Подолян Олександр Ілліч відгуки (Акушер Подолян Олександр Ілліч відгуки)
Акушер Подолян Олександр Ілліч відгуки
ЛуїзаФ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Акушер Подолян Олександр Ілліч відгуки


У мене вже тридцять другий тиждень вагітності. Я стала замислюватися, про те, у кого народжувати. Я багато чула хорошого про Подоляна Олександра Ілліча. Ви його знаєте?
 
АлкаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже добре знаю Подоляна Олександра Ілліча. Це чудова людина і дуже хороший акушер. Я в нього народжувала доньку. Все пройшло добре і вдало. Олександр Ілліч навіть на хвилинку від мене не відійшов, поки я не народила. Я вам раджу звернутися до Подоляна Олександра Ілліча.
 
МаняГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч найкращий акушер. Я в нього народила доньку. Народила сама, все пройшло добре. Олександр Ілліч дуже добра і чуйна людина. Він весь процес пологів тримає під особистим контролем. Дуже хороший акушер. Я вам раджу народжувати у Подоляна Олександра Ілліча.
 
ЗізаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя подруга народжувала в Подоляна Олександра Ілліча. Залишилася дуже задоволена акушером. Відмінний фахівець, професіонал з великої літери. Народила природним шляхом синочка. Рекомендую вам звернутися до Подоляна Олександра Ілліча.
 
КатяЗ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Подолян Олександр Ілліч проводив операцію, а конкретно кесарів розтин. Прекрасно все зробив. Зі мною і сином все добре. Дуже обізнаний і грамотний фахівець. Як людина взагалі чудова. Правду люди кажуть про Подоляна Олександра Ілліча - він найкращий.
 
ЛеонідаЛ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сестра народжувала в Подоляна Олександра Ілліча. Народила сама сина. Прекрасний акушер. Дуже обізнаний лікар. Від сестри не відійшов ні на секунду поки вона не народила. Величезна подяка Подолян Олександру Іллічу за його професіоналізм.
 
ЛюдаА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
З народжувала в Подоляна Олександра Ілліча. Це дійсно талановитий лікар. Відмінний фахівець. Народила природним чином сина. Пологи пройшли добре і повністю вдало. З нами все чудово. Велике спасибі Подоляну Олександру Іллічу за його допомогу.
 
ЛарисаГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що краще немає акушера-гінеколога, ніж Подолян Олександр Ілліч. Найкращий фахівець. Мені дуже пощастило, що я потрапила саме до нього народжувати. Олександр Ілліч під час пологів одразу зрозумів, що почалися проблеми і в екстреному порядку зробив мені кесарів розтин. Операція пройшла відмінно. Велике спасибі Олександру Іллічу за його професіоналізм.
 
ТомаГ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно люди говорять, про Подоляна Олександра Ілліча. Це першокласний акушер. Дуже уважна і хороша людина. З ним надійно, він не підведе. Я народила сина в Олександра Ілліча. Усе пройшло добре. Я дуже вдячна Подоляну Олександру Іллічу за його допомогу.
 
ДашкаВ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Подоляна Олександра Ілліча. Це найкращий акушер. Я народжувала в Олександра Ілліча двічі. Все пройшло добре і вдало. Низький уклін і безмежна подяка Подоляну Олександру Іллічу за його талант лікаря і людяність.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж дуже скоро народжувати і тепер я точно знаю, у кого я буду народжувати. Напишіть, будь ласка, в якому пологовому будинку працює Подолян Олександр Ілліч. Заздалегідь дякую.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім велике. Однозначно звернуся до Подоляна Олександра Ілліча. Дуже прошу вас написати мені де працює Олександр Ілліч і якщо є номер телефону.
 
ЛарисаГ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Подолян Олександр Ілліч працює в сьомому пологовому будинку на вулиці Космонавтів, 11б. Телефон лікаря 0960390029. Усе буде добре. Телефонуйте.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Акушерство » Акушер Подолян Олександр Ілліч відгуки (Акушер Подолян Олександр Ілліч відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: