Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невролог Одеса (Найкращий невролог Одеса)
Найкращий невролог Одеса
9Жанна9 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий невролог Одеса


Підкажіть грамотного невролога, замучили сильні болі в голові та шиї, немає сил терпіти, а знеболювальні не допомагають.
 
Somebbooddy Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Тетяну Калюжну порадили грамотні люди. Вона просто розумничка! Сподобалася мені як людина, і як лікар. Вислухала мене, все розпитала, розповіла, і направила здавати аналізи. Порадити всім її можу.
 
Myasnikovvva Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Одна з найкращих неврологів Одеси. Грамотний, чуйний і комунікабельний лікар. У складній ситуації обов'язково знайде вихід. Рекомендую.
 
Ляда Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяну Євгенівну мені порекомендували.  Гек Л.Ю. і Бєляєв А.А. не могли поставити мені діагноз, а вона змогла допомогти. Пояснила, в чому причина захворювання і вилікувала, причому за досить короткий проміжок часу. Зараз думаю, як добре, що нам її порадили, так би не знаю, куди зверталися. Тетяна Євгенівна просто чудовий фахівець, який знає свою справу від А до Я. Дуже вдячна їй за допомогу і підтримку. Для мене це було цінно і важливо.
 
BondarDarya Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна, дійсно, прекрасний лікар. Вона абсолютно все мені пояснила під час консультації. Причому говорила вона цілком зрозумілою мовою, без будь-яких медичних термінів. Від неї я дізналася все те, що хотіла. Вважаю, що вона має вищий ступінь професіоналізму. Відтепер буду спостерігатися тільки в неї.
 
FillOlga Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі у лікаря-невролога Калюжної Т.Є. Лікарка від Бога. Я кілька років мучилася. У кого тільки не лікувалася, була у Фернандеса, Курницької, Тендіт, але їхнє лікування не допомогло. Тетяна Євгенівна чітко поставила діагноз, призначила лікування. І воно допомогло. Моє життя набуло нового сенсу. Рекомендую!
 
Tartalya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Допомогла розібратися в проблемі, коли Гек і Бєляєв і гадки не мали, що робити. Дуже уважний, дуже добрий, а головне - знає свою справу, дуже сильний лікар. Завдяки доктору Калюжній, позбулася головного болю і багатьох інших неприємних симптомів.
 
Barchop Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Спостерігалася у Тетяни Євгенівни кілька років, завжди проводить опитування пацієнта з посмішкою на обличчі, пояснює все зрозуміло, рекомендації дієві.
 
Ліанаа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Калюжна лікар від Бога. Звернулася до неї з дуже серйозною проблемою головними болями, вже вважала що життя закінчилося. Настільки професійний підхід, призначила аналізи все тільки необхідне. Після чого пройшла кілька курсів лікування. І немов народилася заново. Рекомендую!
 
Cyba Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контактний телефон Тетяни Євгенівни?
 
Myasnikovvva Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
048-230-90-02, 096-388-18-99, 095-751-31-63, 093-542-94-87 - контактні телефони клініки Лікар'ю.
 
Августина Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудова лікарка. Спостерігаємося тільки в неї. Усім раджу. Вважаю дуже грамотний фахівець, завжди підкаже і допоможе.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Неврологія » Найкращий невролог Одеса (Найкращий невролог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: