Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психолог Одеса (Найкращий психолог Одеса)
Найкращий психолог Одеса
Натусінька37 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий психолог Одеса
 


Вітаю! Шукаю досвідченого психолога в Одесі. Можливо, хтось може порекомендувати фахівця, який допомагав впоратися з різними емоційними і психологічними проблемами?
 
Selma Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
З першої сесії з Яном Леонідовичем Козловим я відчула позитивні зміни. Гіпноз допоміг мені знайти в собі ресурси для подолання депресії. Рекомендую його професійні послуги всім, хто шукає справжнього фахівця.
 
Basov Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Робота з Яном Леонідовичем стала для мене справжнім проривом. Його підхід до гіпнозу дав мені змогу розв'язати довгі конфлікти в сім'ї та знайти гармонію у стосунках. Він не тільки професіонал, а й чудова людина.
 
АннаБерезина Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Депресія здавалася мені безвихідною ситуацією. Але Тетяна Сергіївна Гончарова довела зворотне. Її підхід до роботи з депресією дав мені нові інструменти для перезавантаження свого життя. Я вдячний їй за новий старт і вам раджу до неї звернутися.
 
Волошина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяни Сергіївни Гончарової, ще й хороший дитячий психолог. Моя дитина знайшла в ній друга і наставника. Її здатність проникнути у світ дитини і допомогти їй справлятися з труднощами просто дивовижна.
 
ЗуєвАндрій Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Владислава Володимировича Забранського як видатного психолога у сфері сімейних та особистісних питань, психосоматології та сексології. Його вміння поєднувати знання в різних галузях робить його неоціненним помічником у вирішенні широкого спектра проблем.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович - справжній фахівець, здатний об'єднати різні аспекти психології для досягнення глибоких змін. Його навички як сімейного та особистісного психолога, психосоматолога та сексолога справді вражають.
 
Люція Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Олегівна Фендюра - це підлітковий психолог, якому можна повністю довіряти. Її унікальні методи і підхід у роботі з підлітками роблять її незамінним партнером на шляху до психологічного зростання.
 
Машуня Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Співпраця з Марією Олегівною допомогла моєму синові подолати складний період підліткового віку. Її унікальний метод підходу до підлітків зробив її незамінним фахівцем.
 
Едік Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи можете ви надати мені контактну інформацію цих психологів?
 
Пелагея Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
У клініці "Лікаріум" працює лікар Ян Козлов, для запису на прийом ви можете скористатися номером телефону 093 5727387. Також у цій клініці приймає Марія Фендюра, її контактний номер - 0635360647.
 
Сапфіра Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
У приватному кабінеті за адресою Богдана Хмельницького 49 доступна можливість отримати консультацію у Владислава Володимировича Забранського. Ви можете зв'язатися з ним для запису на прийом за такими номерами телефону: 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Анюта Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Гончарова Тетяна Сергіївна проводить свої сеанси онлайн через ватсап, вайбер і телеграм - 0987000260.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Найкращий психолог Одеса (Найкращий психолог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: