Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Найкращий мануальний терапевт Одеса (Найкращий мануальний терапевт Одеса)
Найкращий мануальний терапевт Одеса
Kiskis Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий мануальний терапевт Одеса
 


Доброго дня! Потребую порад: шукаю професійного мануального терапевта для розв'язання проблем із хребтом. Хтось може порекомендувати лікаря в Одесі, на якого можна покладатися?
 
МарьяNа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала сеанс мануальної терапії у фахівця Коробейникова Юрія Зіновійовича. На жаль, результат виявився далеким від очікуваного. Після сеансу стало тільки гірше: болі посилилися, відчуття дискомфорту не минає. Не можу рекомендувати звертатися до цього фахівця.
 
Znat25 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Для мене досвід мануальної терапії у Кірсаненка Андрія Олександровича виявився розчаруванням. Після сеансу болі стали нестерпними, а стан здоров'я погіршився. Не рекомендую звертатися до цього терапевта.
 
Rose9 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Борисюк Андрій Борисович абсолютно не підійшов мені як фахівець з мануальної терапії. Після його сеансу болі посилилися, і я почуваюся ще гірше, ніж до відвідування. Не раджу звертатися до нього.
 
Індіра1996 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Як складно знайти хорошого мануального терапевта в нашому місті! Мої спроби знайти фахівця, який дійсно допоможе, поки що не увінчалися успіхом.
 
Беатріс Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Забранському я знову можу займатися спортом без болю в шиї. Його професіоналізм і відданість своїй справі заслуговують найвищих похвал.
 
Bozena Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Сеанси мануальної терапії у Владислава Володимировича - це справжній курорт для моєї спини. Після них я забула, що таке біль.
 
Багдана Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський - професіонал вищого класу. Його унікальні методики допомогли мені позбутися болю в шиї та спині.
 
петра Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла через безліч лікарів, але тільки мануальна терапія у Забранського дала відчутне полегшення від остеохондрозу.
 
Хриса Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
З доктором Забранським я зрозуміла, що не можна терпіти біль, коли є справжній професіонал, готовий допомогти. Він повернув мені радість життя, позбавивши болісних болів у спині.
 
Мартаа Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо хтось може підказати контакти Владислава Забранського, буду вдячна!
 
Беатріс Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте контактні телефони - 0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792.
 
Аполлінарія Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, дорогі форумчани, за вашу чуйність і підтримку! Завдяки вам, я зв'язався із Забранським В.В. і отримав неоціненну допомогу.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Масаж » Найкращий мануальний терапевт Одеса (Найкращий мануальний терапевт Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: