Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Кілія (Гінеколог Кілія)
Гінеколог Кілія
Афа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Гінеколог Кілія


Проходила післяпологове лікування в Кілії - безрезультатно. Порекомендуйте хорошого гінеколога в Одесі?
 
Клара Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Я раджу звернутися до Лариси Євгенівни Лихачової, дуже кваліфікований фахівець.
 
Лапуля Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна, це той самий чарівний лікар-гінеколог для всіх жінок! Вона дарує всім нам радість, щастя, віру на щасливе материнство! Захоплююся її талантом лікаря - мудрістю, досвідом, спокоєм, надією на краще, якими вона ділиться з пацієнтами.  Рекомендую!
 
ОлесяО Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Лихачова - грамотний, спокійний, небайдужий фахівець, мені з нею дуже комфортно, вона завжди налаштовує на хороше і сама радіє моїм успіхам. Я їй повністю довіряю.
 
Анюта Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую Міщенко Ольгу. Дуже приємна і чуйна жінка, комплексно подивилася на мою проблему і прописала дійсно продуктивне лікування. До цього не могли вилікувати два інших гінекологи...  Для мене ще дуже важливим було те, що вона не призначає мільйон непотрібних і дорогих аналізів, не розводить на гроші.
 
Циля Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
До Лариси Євгенівни звертаюся не вперше. Лікую в неї гормональний збій і не тільки.  До пацієнтів ставиться ввічливо й тактовно. Зазвичай записуюся заздалегідь, бо в неї не завжди вільно. Такі лікарі на сьогодні - це рідкість!
 
Павла Повідомлення # 7
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 192
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рада, що нарешті знайшла хорошого фахівця, гінеколога, який зміг поставити діагноз і призначити правильне лікування. Якось легко з Ольгою Опанасівною спілкуватися, не соромишся, ставиш запитання, вона на все відповідає повними відповідями, ясно і детально. Після огляду направила мене на аналізи, уважно поставилася.  Планую тепер постійно у неї спостерігатися, оскільки планую вагітність і мені необхідний дуже хороший лікар, якому я зможу довіряти і звертатися в будь-який час за консультацією.
 
Анжела38 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Лариси Лихачової або Ольги Міщенко?
 
Лапуля Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - адміністратор клініки Наталія.
 
Агата Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Де ця клініка розташована?
 
Циля Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
На Французькому бульварі 60.
 
Листик Повідомлення # 12
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 174
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала Ольгу Опанасівну за рекомендацією подруги. Не пошкодувала! Лікарка дуже тактовна, уважна. Все зрозуміло і доступно пояснила.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Гинекология » Гінеколог Кілія (Гінеколог Кілія)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: