Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар ЛФК Забранський Владислав Володимирович відгуки (Лікар ЛФК Забранський Владислав Володимирович відгуки)
Лікар ЛФК Забранський Владислав Володимирович відгуки
Агапа Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар ЛФК Забранський Владислав Володимирович відгуки


Невролог виписав направлення на ЛФК, підкажіть лікаря ЛФК, який проводить індивідуальні заняття?
 
Мекаэла Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую лікаря ЛФК Забранського Владислава Володимировича, він допоміг у розв'язанні моєї проблеми з пересічними болями в спині. І я дійсно змогла впоратися, регулярно займаючись під чуйним і уважним контролем Владислава Володимировича, за тими програмами, які він створював.
 
Diamondb Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Забранський розробив для мене чудову програму для хребта. Він враховує абсолютно все: від стану організму до фізичної форми і підбирає вправи, які будуть і не сильно виснажливими, але й не слабенькими, саме такими, що приноситимуть користь для всього тіла. Я в нього позаймалася і почуваюся набагато краще. Зі спиною взагалі тепер все відмінно, навіть постава випрямилася, хоча я скільки сама намагалася, нічого не виходило. Загалом, фахівець на своєму місці.
 
Yolka33 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Нам потрібно було знайти лікаря ЛФК. У мене компресійний перелом хребта в 6 місцях. Лікар оглянув повністю, з'ясувалося, що є і ще проблеми, і як із ними впоратися. Владислав Володимирович підібрав індивідуальні вправи. Легкі, але водночас дуже ефективні. Рекомендую, дуже грамотний лікар!
 
1Betty6 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертаюся до Владислава Володимировича вдруге! І якщо буде потрібно, то тільки до нього! Він буквально підняв мене на ноги після тривалого і безрезультатного лікування у Борисюка Б.Б. Дуже грамотний і чуйний! Завжди вислухає, розпитає і обов'язково допоможе. Усім рекомендую! Перевірено! Уже кілька моїх знайомих лікувалися в нього і залишилися дуже задоволені.
 
Варфоломія Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар, підібрав персональну методику лікування, по сьогоднішній день використовую комплекс вправ, підібраний ним. Також можу радити його, як психолога із сімейних стосунків, результат дивовижний.
 
tsurkanalla Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Прекрасний лікар! Грамотний, професійний і уважний! Призначене лікування дуже допомогло, покращилося самопочуття і якість життя. Призначені процедури коригували в процесі лікування, залежно від самопочуття і проміжних результатів, завдяки цьому результат був швидким.
 
Mmiillaannaa Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть у якій клініці я можу знайти Владислава Забранського?
 
Yolka33 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Владислав Володимирович приймає у себе вдома на Б. Хмельницького 49.
 
Nnadezhdaa Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
Може, зберігся його номер телефону?
 
Мекаэла Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
0487010704, 0677844314, 0634877825, 0509935792 - Владислав Володимирович
 
Yyaassyyaa Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий лікар. Чуйний, уважний, справжній професіонал. Завжди підбирає ефективне і грамотне лікування. Не раз допомагав як мені, так і моїм знайомим. Раджу всім!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Мануальна терапія » Лікар ЛФК Забранський Владислав Володимирович відгуки (Лікар ЛФК Забранський Владислав Володимирович відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: