Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Відгуки дерматологів Одеси (Відгуки дерматологів Одеси)
Відгуки дерматологів Одеси
Клавдія Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки дерматологів Одеси
 


Добрий вечір! Мені потрібна допомога з вибором хорошого дерматолога в Одесі. Якщо у вас є досвід звернення до будь-якого дерматолога і ви залишилися задоволені результатами лікування, буду вдячний за ваші рекомендації.
 
Дегтярьова1996 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти хорошого дерматолога виявилося неймовірно складно. Несподівано, ніхто з рекомендованих фахівців не викликав у мене впевненості.
 
Власова Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Безуспішні спроби вибору дерматолога лякають. Я дійсно розраховувала на успішніший результат у пошуку, ґрунтуючись на відгуках і рейтингах, але багато кандидатів мене розчарували.
 
Цефас Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої муки в пошуку ефективного дерматолога закінчилися, коли я потрапила на прийом до Дмитренко Алли Михайлівни. Її унікальна здатність визначити причину проблем зі шкірою і призначити ідеальне лікування вразила мене.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я витратила безліч часу на пошуки компетентного дерматолога, і, нарешті, щастя посміхнулося мені, коли я потрапила на прийом до Дмитренко Алли Михайлівни. Її діагностичні навички та правильно підібране лікування дали неймовірні результати!
 
Тейлор Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитренко Алла Михайлівна - безумовно, перлина серед дерматологів Одеси. Її неймовірні знання і досвід у сфері шкірних захворювань роблять її найкращим вибором.
 
Алія1994 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте дерматолога, якому можна довірити турботу про вашу шкіру, то Дмитренко Алла Михайлівна - ваш вибір №1. Її професіоналізм і результати говорять самі за себе.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Знайти справжнього фахівця у світі дерматології - справжня удача. Дмитренко Алла Михайлівна - одна з небагатьох, хто справді дбає про своїх пацієнтів і забезпечує найвищий рівень лікування.
 
Нільс Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитренко Алла Михайлівна - це не просто дерматолог, це справжній лікар, який глибоко розбирається у своїй справі. Її рекомендації завжди точні та результативні.
 
Ніла Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте експерта в галузі шкірних захворювань, то це - Дмитренко Алла Михайлівна, вона завжди на висоті. Її професіоналізм і відданість своїй роботі залишають глибоке враження.
 
Dann265 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна потрапити на прийом до Дмитренка Алли?
 
Тейлор Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Алла Михайлівна працює в клініці "Про Медікал Гарант" на Обсерваторному провулку, 2/6, телефон для зв'язку - 0679049003.
 
МадленаМ Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Довгі роки я стикалася з проблемами шкіри, але тільки Дмитренко Алла Михайлівна змогла дати мені реальне рішення. Вона - справжній маг у світі дерматології.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дерматовенерологія » Відгуки дерматологів Одеси (Відгуки дерматологів Одеси)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: