Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса (Флеболог Одеса)
Флеболог Одеса
Levitskaya9 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса


Порадьте де можна знайти хорошого лікаря флеболога. Після пологів сильно вилізли вени на ногах, до вечора взагалі немає сил терпіти, біль.
 
Zhanna072 Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Чайку М.О., я йому вдячна за проведену операцію з видалення вени лазером. Видно, що лікар - професіонал своєї справи, чуйний і добрий до пацієнтів. Усе пройшло добре, без ускладнень, результатом задоволена. Немає ніякого порожнього нав'язування зайвих послуг.
 
Малта Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, ось, що я вам скажу варикоз у мене спадковий, але після вагітності все загострилося. Довго збиралася, відкладала на якусь більш зручну пору року, переживала, що не зможу постійно носити компресію. Але одного разу, теплим літнім днем, у мене з'явилося нове відчуття в нозі - печіння! Після чого одна за одною почали з'являтися темні плями, як судинні сіточки, тільки темніші! Моєму страху не було кінця! А в мене 3 дітей! У голову полізли найгірші думки.  Знайома порадила звернутися до Залевського Д. М. Наступного дня зателефонувала і записалася, здала всі аналізи, і ось... День Х... Як я боялася невідомості, нічого не сказати, у мене тряслося все! Але під час операції я нічого не відчула. І все! Дискомфорту після взагалі не було ніякого і болю теж!  Зараз усе добре!
 
Зінуля Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Золоті руки Михайла Олександровича зробили диво, повернувши мене до повноцінного життя. Після операції лазером у найкоротші терміни від тих страшних варикозних вузлів на обох ногах, з якими я прийшла до нього, не залишилося й сліду. Ноги стали рівні, красиві.
 
петра Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зверталася до Залевського Д. М. Запущений варикоз, ноги набрякали, боліли, але завдяки Дмитру Михайловичу все пройшло відмінно, молодець і рекомендую до відвідування.
 
Владилена Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувала варикоз на нозі у Чайки Михайла Олександровича. Немає слів. Ні болю, ні переживань!  Михайло Олександрович - гуру своєї справи. Найдокладніша консультація, нічого зайвого, швидко і професійно! Рекомендую на 100500%!
 
Lyona56 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до лікаря Залевського Д.М. із синіми і червоними судинками на обличчі в області щік, підборіддя і носа. Після консультації лікар призначив лікування на лазері. Процедура абсолютно безболісна і швидка, зайняла всього 20 хвилин. Але "о, диво!" сині судини зникли після одного разу, а червоні помітно посвітлішали, ще одна процедура, і від них не залишиться і сліду, тон обличчя став набагато рівномірнішим, що не може не радувати.
 
Тейлор Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ще минулого року поставили діагноз "варикоз", але зважитися на операцію змогла тільки зараз. Вибирала лікаря за відгуками, і зараз можу з упевненістю сказати, що всі похвали доктору Залевському виправдані на 100%!
 
Mila26 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович молодий, активний, чудово пояснює перебіг операції, не залякує і не "розводить" на непотрібні процедури. Операція тривала годину, весь цей час лікар приємно розмовляв зі мною. Жодних больових відчуттів, жодних потворних розрізів, жодної реабілітації, не потрібно залишати звичний спосіб життя!
 
Ава Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 238
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам не важко залишити телефони обох лікарів?
 
Тейлор Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Не важко - 0971039911 - Залевський Дмитро Михайлович.
 
Владилена Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
0976447223 - Чайка Михайло Олександрович.
 
Лікуйтеся і будьте здорові!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса (Флеболог Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: