Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринологи Одеси відгуки (Ендокринологи Одеси відгуки)
Ендокринологи Одеси відгуки
Caroline Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендокринологи Одеси відгуки


Добрий вечір! У мене серйозні проблеми зі щитоподібною залозою. Шукаю грамотного ендокринолога. Можете підказати до кого краще звернутися.
 
Irada Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування у Догонової Марії Володимирівни. Нічого зайвого не було призначено, все по справі. Лікування допомогло. Сподобався індивідуальний підхід лікаря. Спокійна й уважна. Усе вислухає, що потрібно запитає. Побільше б таких лікарів!
 
Sashhha Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Про Марію Догонову можу написати як про чуйного й уважного лікаря. Приділяє достатньо часу, шукає проблему. Усе детально розповідає. Пояснює, що за проблема, і як бути далі з цим.  Чуйна лікарка!
 
Агафонова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Марію Володимирівну мені порадили знайомі. Звернулася з приводу зміни показників щитоподібної залози у зв'язку з вагітністю. Лікар прекрасної кваліфікації, скасувала некоректне призначення іншого лікаря-ендокринолога! Раджу!
 
Гавриїла Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми були у багатьох ендокринологів, і я можу сказати, що Догонова Марія Володимирівна дуже хороший лікар і грамотний фахівець.
 
Shwez Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Марія Догонова - як то кажуть: лікар від Бога! З імункою, що "полетіла", впоралася успішно в той час, як у муніципальній поліклініці кілька фахівців розводили руками, посилаючись на мій вік...
 
Циля Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажемо коротко: "Дуже хороший лікар". Уважний, грамотний і відповідальний. До всіх ставиться однаково - рівно. Рекомендуємо!
 
Кирюха Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Уважний, досвідчений і прогресивний одночасно, з індивідуальним підходом до пацієнтів!  Побільше б таких лікарів нашій медицині!
 
Zhorikk Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, цікавить вартість прийому і клініка, в якій Марія Володимирівна приймає?
 
Гавриїла Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 202
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість прийому 600 грн. Марія Володимирівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60.
 
Нісса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, а телефони для зв'язку з лікарем є?
 
Агафонова Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, ось вони - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
Цефас Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене рідкісне захворювання, велика удача, що я потрапила до Марії Догонової. Нарешті ремісія!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Ендокринолог » Ендокринологи Одеси відгуки (Ендокринологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: