Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи Одеси відгуки (Флебологи Одеси відгуки)
Флебологи Одеси відгуки
Маргарита Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Флебологи Одеси відгуки


Залиште, будь ласка, відгуки про флебологів Одеси. Хто в кого лікувався і з якими результатами.
 
1Jonny Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дуже рекомендуємо Михайла Олександровича Чайку! Він робив чоловікові операцію евло + склеротерапія + флебектомія! Це просто диво! Золоті руки, уважне ставлення, впевненість і спокій - все це випромінює Михайло Олександрович! Чоловік дуже боявся і переживав. Але після консультації з упевненістю погодився на операцію і вона пройшла чудово.
 
25Tatyana Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася восени 2020 р. у Залевського Дмитра Михайловича. Троє пологів, ноги, звісно, постраждали. Крім склеротерапії на "сіточки" знадобилася лазерна операція на одній нозі. Усе пройшло чудово. Попри те, що називається це "операція", це не боляче і не страшно. Після операції пішла сама. Реабілітації практично немає, місяць носіння компресійних панчіх і обмеження фіз. навантаження. У моєму випадку проблема така, що потрібно буде ще раз повторити склеротерапію. Обов'язково повернуся до цього лікаря і вам рекомендую!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Не думала, що доведеться звертатися до флеболога в 30 років. У мене з'явилися сині сіточки на обох ногах, страшенно некомфортно, вирішила не запускати. Звернулася до лікаря Чайки, призначили склеротерапію. Після процедури тиждень поносила компресійні панчохи і забула про проблему, сподіваюся ще років на 30.
 
Ella Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Була на прийомі і робила склеротерапію у лікаря Залевського Д.М.. Результатом дуже задоволена, жахливі сітки зникли. Минуло 2 місяці. Сподобалося, що Дмитро Михайлович не призначає купу безглуздих і дорогих ліків, а допомагає позбутися проблеми. Якщо комусь не подобаються свої вени, то раджу йти до лікаря Залевського Д.М.
 
Ноябрина Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила у лікаря Залевського операцію на обидві ноги в серпні. Довго збиралася, але на прийомі він усе чітко пояснив, я відразу погодилася. Операція лазерна плюс склеро, зовсім не боляче було.  Сьогодні дивлюся на ноги, не можу натішитися. Після двох пологів нарешті можу ходити влітку в шортах. Усім рекомендую Дмитра Михайловича.
 
Феодосія Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка - чудовий лікар! Якщо є проблеми з венами на ногах, рекомендую звернутися до нього. Уважний на прийомі, відповів на всі запитання. Операція пройшла чудово, нічого не боліло! Даремно я стільки відкладала своє лікування.
 
Nyusha Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович у моїх очах приголомшливий фахівець. Він безболісно, без помилок і важких наслідків провів мені операцію на венах. Був варикоз, уже сильно виражений, тому, як пояснив лікар, це був найкращий варіант розв'язання проблеми.  Дуже раджу!
 
Багдана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Залиште контакти цих лікарів?
 
Nyusha Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Михайло Олександрович Чайка працює в МКЛ №10 на Малиновського 61а, контактний телефон 0976447223
 
Ноябрина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович працює у 2-му хірургічному відділенні Медіна на Пастера 9, зв'язатися можете за телефоном 0971039911.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флебологи Одеси відгуки (Флебологи Одеси відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: