Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Суворовський район (Судинний хірург Одеса Суворовський район)
Судинний хірург Одеса Суворовський район
Zhanna072 Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Судинний хірург Одеса Суворовський район


Усім доброго дня, звертаюся до Вас, бо шукаю грамотного судинного хірурга. Дайте рекомендації мій діагноз судинна гіпертензія? Дайте контакти і дані розумного фахівця на основі свого досвіду або відгуків знайомих.
 
25Tatyana Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчатка, ось що я вам скажу: найкращі судинні хірурги в Одесі, це Залевський Дмитро Михайлович і Чайка Михайло Олександрович.
 
55Charlie Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене все банально замучили вени. Звернулася за рекомендацією до Михайла Олександровича. Не пошкодувала. Швидко і якісно. Якщо знадобитися звернуся саме до лікаря Чайки.
 
5Мила5 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
У мого тата був дуже важкий випадок, загрожувала ампутація обох ніг. Але завдяки професіоналізму доктора Чайки, операції пройшли успішно, ноги зберегли.
 
7Popova6 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені було зроблено операцію: стентування лівої підключичної артерії. Операція була під місцевим наркозом. Я бачила на екрані, як було відновлено кровотік. Результат операції я відразу відчула. Головне для хірурга - це руки, але і звичайно знання. Так от, руки у Дмитра Михайловича - золоті.  Дуже раджу!
 
1Jonny Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїм лікарем був Залевський Д.М., і я йому дуже вдячний. Прогрес не стоїть на місці, але такі лікарі творять справжні дива.
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар Чайка завжди на зв'язку, швидко записав на операцію, дав докладні рекомендації щодо догляду після операції! Буду і далі приводити здоров'я до ладу з цим лікарем і вам раджу!
 
Віталіна Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Дмитра Михайловича. Лікар дуже ввічливий, уважний і акуратний! Дуже боялася операції, а коли зробила, залишилася в захваті! Швидко, акуратно і безболісно!
 
Флоріана Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Залевський Дмитро Михайлович, 2-ге хірургічне відділення при Медині на Пастера 9, телефон 0971039911
 
QuinnAnna Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 156
Репутація: 0
Статус: Offline
0976447223 - особистий телефон Михайла Чайки, приймає МКЛ №10.
 
9Жанна9 Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудові рекомендації, велике спасибі!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Судинний хірург Одеса Суворовський район (Судинний хірург Одеса Суворовський район)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: