Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Кузьмінова Катерина Одеса відгуки (Кузьмінова Катерина Одеса відгуки)
Кузьмінова Катерина Одеса відгуки
Циля Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Кузьмінова Катерина Одеса відгуки


Після пологів сильно погладшала, перепробувала ж безліч дієт і методик, результату немає. Педіатр моєї доньки порадила звернутися до Кузьмінової Катерини, каже, що хороший дієтолог-нутриціолог, багатьом допомогла схуднути.
Хто звертався до цього лікаря?
Які відгуки про лікаря?
Є результат?
 
Луїза Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
До Катерини Валеріївни потрапила за рекомендацією. Багато дієт перепробувала сама, але безуспішно. У підсумку, вирішила звернутися до професіонала. Катерина Валеріївна допомогла мені знайти причину моїх невдач. Було проведено діагностику, за результатом якої розроблено індивідуальний план харчування. Це те, що мені потрібно. Зникли об'єми, покращився стан шкіри, спала звітність. Найдивовижніше, що мені вдалося відмовитися від солодкого. І було підібрано альтернативи. Дуже комплексний підхід. Завдяки лікуванню, у мене є правильний шлях, який допоможе досягти результату. Головне - все дуже дбайливо і без голодувань. Харчування збалансоване.
 
Розочка Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
До того, як потрапити на прийом до Катерини Валеріївни, харчувалася я зовсім неправильно, від цього і зайві кілограми! Зрозумівши і прийнявши знання, які вона мені дала, я змінила своє життя. Значно поліпшилося самопочуття, відбулися приємні зміни в зовнішності. Коли добре почуваєшся і відображення в дзеркалі тебе радує, зовсім по-іншому дивишся на життя, психологічний настрій зовсім інший.
 
Зорельота Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла я до Катерини Валеріївни з найважливішою проблемою, як я вважала, проблемою ожиріння, за аналізами виявилося, що у мене ще є серйозні проблеми зі здоров'ям, через що вага і стала так стрімко збільшуватися.
Катерина Валеріївна професіонал і знавець своєї справи, поставила діагнози і прописала лікування і раціон харчування.
Вага пішла за 2,5 місяця майже 8 кг. Результат уже на обличчя.
 
Архідея Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна спочатку проводить аналізи, за якими вона ставить діагноз. У мене були проблеми з ЖКГ і кишківником, коли ми його пролікували, Катерина Валеріївна створила меню з урахуванням моїх смаків і вподобань. Сказати, що дієта мені далася важко, нічого не сказати. я її не помітила, почуття голоду не було зовсім. За 2 місяці я скинула -12 кілограмів. Без підтримки Катерини Валеріївни, я не змогла б це зробити.
 
Пончик Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Де приймає Кузьмінова Катерина Валеріївна ? Вартість прийому?  Якщо зберігся номер її телефону? Заздалегідь, спасибі.
 
Луїза Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає в клініці Доктор Благо Плюс, яка знаходиться на Дм. Донського 2а/7. Весь курс - це 2 місяці - мені обійшовся 5000 грн, в принципі я вважаю це досить не дорого.
Номер телефону Катерини Валеріївни 093 153 69 00.
Бажаю удачі у ваших починаннях.
 
Анжела38 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна детальніше описати систему схуднення?
 
Генрієтта Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість первинної консультації з готовими аналізами - 3000 грн, до неї входить: консультація;
розбір аналізів (готових); призначення лікування; план харчування на місяць; план тренувань; література з рецептами правильного харчування; рекомендації для правильного способу життя; контроль динаміки раз на два тижні та консультація щодо закріплення отриманих знань ЗСЖ - 2000 грн, у неї входить: консультація; план харчування на два тижні; рекомендації.
 
Пудельман Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж пощастило потрапити до Катерини Валеріївни, ця геніальна жінка не тільки допомогла мені схуднути, а й навчила мене правильно харчуватися і дотримуватися розпорядку дня. А це запорука правильної ваги.
 
Лапуля Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, Катерина Валеріївна приймає за записом чи жива черга?
 
Генрієтта Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Катерина Валеріївна приймає за записом.  Щоправда, я чекала понад тиждень, але це було того варте.
Телефон для запису 093 153 69 00.
 
Лапуля Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, буду записуватися, так хочеться скинути зайве.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Дієтологія » Кузьмінова Катерина Одеса відгуки (Кузьмінова Катерина Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: