Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ціни (Флеболог Одеса ціни)
Флеболог Одеса ціни
Iren4 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Одеса ціни


Дівчатка, добрий день, підкажіть, у кого проблема була або є, після пологів зовсім вени на ногах повилазили, що ви робили і до кого ви зверталися.
 
Етель Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 167
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім, у кого проблеми з венами раджу звернутися до флеболога Залевського Д.М. Професіонал своєї справи. Все розповість, все пояснить про вашу проблему, що не менш важливо. А головне правильно поставить діагноз і призначить лікування. Вважаю це важливими якостями, якими повинен володіти лікар.
 
Zafa Повідомлення # 3
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович один із небагатьох лікарів, який лікує, а не надає послуги. Все толково пояснює і пропонує варіанти лікування, побільше б таких лікарів.
 
nina75 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже боялася видалення розширених вен на нозі, але завдяки Дмитру Михайловичу все пройшло вдало. Операцію провів чітко, швидко, професійно. Можу його сміливо рекомендувати.
 
Mariana1989 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Дмитро Михайлович Залевський виявився дуже уважним, професійним лікарем. Консультація, а потім операція і післяопераційне обстеження - на найвищому рівні. Дуже сподобалася доброзичливість і уважне ставлення до пацієнта. Усім рекомендую цього лікаря,
 
Daria19 Повідомлення # 6
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 200
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до флеболога Залевського у зв'язку з варикозною хворобою. Він дуже швидко і на високому професійному рівні виконав необхідне обстеження і склеротерапію вен буквально з ювелірною точністю! Ніякого болю, і не знадобилося ніякої реабілітації, крім компресійного трикотажу. Дуже уважний і чуйний лікар.
 
Elizabeth Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 166
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки щасливому випадку потрапила на прийом до лікаря Залевського Дмитра і після бесіди з ним виявилося, що варикозні вени на ногах, які я відкладала на довгу шухляду через острах операції, можна вилікувати лише методом склеротерапії. Була дуже здивована простотою цієї процедури і прийнятністю за ціною. Результатом залишилася дуже задоволена.
 
Yolka33 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила склеротерапію у лікаря-флеболога Залевського Д.М. Мене давно вже турбували вени на ногах, я через них комплексувала. Нарешті зважилася, ця процедура майже безболісна. Сподобалося, як працює лікар, ін'єкції було зроблено акуратно. Після залишилися червоні сліди і невеликі припухлості, які пройшли повністю через 2 дні. Ефект побачила відразу! Більшість вен зникли, але лікар попередив, що процедуру потрібно ще раз повторити.  Рекомендую, грамотний фахівець.
 
Olesya8 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Були проблеми з ногами - варикоз, і, як наслідок, жахливий зовнішній вигляд і постійні болі в ногах. Коли зверталася до лікаря Залевського, не розраховувала, що з моїми ногами можна щось вирішити, але була приємно здивована, що з одного сеансу склеротерапії ноги набули естетичного вигляду! Після відвідин Дмитра Михайловича я забула про болі в ногах. Дійсно, професіонал своєї справи! Шалено рада, що потрапила саме до нього!
 
Гущина Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Дмитра Михайловича з множинними судинними зірочками. Була потрібна склеротерапія. За одну процедуру практично все пропало, судини зникли, я дійсно не очікувала такого результату просто на очах.
 
Рікарда Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, розкажіть, де приймає флеболог Залевський і як до нього потрапити на прийом?
 
Yolka33 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Дмитро Михайлович приймає на Пастера 9 у другому хірургічному відділенні Медіна, зв'язатися можете за телефоном - 0971039911.
 
Беспалова Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Флеболог Залевський Д.М. за один сеанс впорався з моєю проблемою, домігшись гарного результату. Дуже уважний, не квапливий, усе пояснює. Рекомендую.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Флебологія » Флеболог Одеса ціни (Флеболог Одеса ціни)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: