Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть психолога Одеса (Підкажіть психолога Одеса)
Підкажіть психолога Одеса
Мирка12 Повідомлення # 1
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 214
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть психолога Одеса


Доброго часу доби всім! У моєї дочки сталася непередбачувана життєва позиція. Потрібна терапія грамотного психолога.
 
сабінянка Повідомлення # 2
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені також заманливо розвідати про такого фахівця, бо відвідувала багатьох, але результату не змогла домогтися.
 
Архідея Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво з'ясувати про мозкоподібного фахівця, який нарешті з'явився у нас у місті. У випадку, якщо порекомендуєте, обов'язково звернуся.
 
Викусся Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
А я відшукала таких фахівців - це Гончарова Т.С. і Козлов Я.Л. Чудові майстри своєї справи, рекомендую їх відвідати, вони точно сприятимуть у врегулюванні проблем.
 
Мартаа Повідомлення # 5
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна застосовує різноманітні терапевтичні підходи і методи, які найбільш ефективні для моєї індивідуальної ситуації. Її гнучкість і емпіричний підхід вносять важливі зміни в моє життя і благополуччя.
 
Уся Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Ян Леонідович - не тільки чудовий професіонал, а й надихаюча і щира людина. Його чуйність і підтримка допомогли мені не тільки подолати труднощі, а й рости як особистість. Я відчуваю, що він щиро зацікавлений у моєму благополуччі та постійно підтримує мене в моїх зусиллях із саморозвитку.
 
Яка Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом, я можу рекомендувати Яна Леонідовича досить високо. Якщо ви шукаєте компетентного, емпатичного і надихаючого психолога, Він - ідеальний вибір. Її професіоналізм, турбота і відданість допоможуть вам подолати труднощі та досягти емоційного благополуччя.
 
Сапфіра Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Гончарова - видатний психолог, якого я рекомендую з великим задоволенням. Її професіоналізм, емпатія і глибоке розуміння людської психології роблять її неперевершеним фахівцем у своїй галузі.
 
Анюта Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 215
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу потрапити на прийом до Яна Козлова, якщо вам не складно, залиште інформацію.
 
Гіта Повідомлення # 10
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
З Яном Леонідовичем можна зв'язатися за номером телефону - 093 5727387, приймає він у клініці Лікаріум.
 
Інеса Повідомлення # 11
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 194
Репутація: 0
Статус: Offline
Одесити! Хочу потрапити до Тетяни Гончарової, можете написати її контактну інформацію.
 
Зірка Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Сергіївна під час війни виїхала за кордон і консультує онлайн через месенджери за телефоном - 0987000260.
 
Люція Повідомлення # 13
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити, що Гончарова Тетяна Сергіївна і Козлов Ян Леонідович найрозумніші лікарі в Одесі.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Психологія » Підкажіть психолога Одеса (Підкажіть психолога Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: